• Головна
  • У Вiнницi ОПОРА навчила журналiстiв особливостям висвiтлення виборчих подiй
12:20, 19 жовтня 2015 р.

У Вiнницi ОПОРА навчила журналiстiв особливостям висвiтлення виборчих подiй

16 жовтня Громадянська мережа ОПОРА у Вiнницi органiзувала тренiнг щодо виявлення порушень виборчого законодавства для представникiв ЗМI та студентства.

У тренiнгу взяли участь журналiсти мiсцевих ЗМI та студенти факультетiв журналiстики Вiнницького державного педагогiчного унiверситету iменi М. Коцюбинського та Донецького нацiонального унiверситету, - повiдомляє прес-секретар Громадянської Мережi ОПОРА у Вiнницькiй областi.

Пiд час заходу координатор виборчих програм ОПОРИ у Вiнницькiй областi Наталiя Величко розповiла журналiстам та їхнiм майбутнiм колегам про права та обов’язки представникiв ЗМI у контекстi виборчого процесу, а також про можливостi спiвпрацi зi спостерiгачами вiд громадських органiзацiй.

Також Наталiя Величко подiлилася досвiдом виявлення порушень виборчого законодавства, розказала про типовi порушення та про вiдповiдальнiсть, яка передбачена за протиправнi дiї.

Про особливостi висвiтлення виборчих подiй, про роботу журналiстiв пiд час виборчого процесу та про спiвпрацю ЗМI з ОПОРОЮ розповiла прес-секретар ОПОРИ у Вiнницькiй областi Галина Сегеда.

Йшлося також про випадки недотримання журналiстських стандартiв, тобто про розмiщення у мас-медiа замовних агiтацiйних матерiалiв без належного маркування (так звану «джинсу»). Наприкiнцi розмови експерти ОПОРИ вiдповiли на питання учасникiв тренiнгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...