Ладижин став учасником проекту уряду Канади для розвитку українських міст

Ладижин обрано для реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади.

Про це Lada.FM повідомили в Агенцій місцевого економічного розвитку міста Ладижин, яка спільно з Ладижинською міською радою підготувала заявку від міста на участь у проекті.
Окрім Ладижина у проекті приймають участь ще 15 міст-партнерів з чотирьох регіонів України (Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська області). 
Вже в листопаді відбудеться зустріч з керівництвом проекту ПРОМІС для підписання Меморандуму про співробітництво з містом. Його реалізація триватиме до грудня 2020 року. 
Ладижин співпрацюватиме з проектом у напрямку «Підтримка розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств», який полягає у допомозі, стимулюванні і підтримці зростання місцевих малих та середніх підприємств шляхом створення інституцій з підтримки бізнесу, підвищення кваліфікації та навичок підприємців, а також реалізації програм органів місцевого самоврядування з підтримки підприємництва для сприяння розширенню та зміцненню середнього класу. Діяльність буде направлена на створення сприятливого бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-підприємниць та екологічно чистий бізнес, підтримку розвитку бізнес-інфраструктури та проектного фінансування, розвиток трисекторного партнерства для підтримки розвитку підприємництва.
Нагадаємо, проект ПРОМІС спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку;  створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. 
Варто нагадати, 17 червня в Ладижинській міській раді відбулась робоча зустріч з представниками Федерації канадських муніципалітетів та керівництвом проекту ПРОМІС. У зустрічі взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, які займаються питаннями економічного розвитку та представники бізнесу, неурядових організацій, які представляють бізнес-середовище міста.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов