Чотири питання вніс Свитко на розгляд 32 сесії Облради

У вівторок облрад планує провести засідання 32 сесії. Одним із питанням, яке розглядатимуть депутати стосується керівника обласного МСЕК.

У вівторок, 3 лютого в 10 годині ранку відбудеться засідання 32 сесії обласної ради 6 скликання, - повідомляють у прес-службі облради.

На засіданні планують розглянути чотири питання. Два, з яких стосується змін до обласного бюджету та  запроваджену в області програму з підтримки комунальних об’єктів, які знаходяться у спільної власності з громадою.

Також планують розглянути питання стосовно керівника обласного МСЕК та внести доповнення до правоохоронної програми на території області.

На засідання запросили губернатора Анатолія Олійника та його заступників. Також запрошені і обласні посадовці, громадські активісти та представники політичних партій.