Топ експертів нашого міста

Сортувати:
Специалист
expo
Активність: 6 жовт. 2018 р.
Написано у "Міжрегіональна універсальна виставка-ярмарок "СТИЛЬ. Літо" 25 - 28 травня 2021 року в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати (вул.Соборна, 68).":
Підписатися
Специалист
[email protected]
Активність: 8 жовт. 2018 р.
Написано у "Ремонт принтеров, копиров, МФУ, заправка картриджей":
Підписатися
Новичок
kirillpo
Активність: 1 жовт. 2019 р.
Написано у "Люлык Роман Иванович, юрист, адвокат":
Підписатися
Новичок
Medinka
Активність: 24 квіт. 2022 р.
Написано у "Сакура, суши-бар Винница":
Підписатися
Новичок
Николай Ранчу
Активність: 22 груд. 2021 р.
Написано у "ФЕНОМЕН, медико-психологический центр":
Медико-психологічний центр Fenomen в місті Вінниця отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання «ЛІДЕР РОКУ 2020» в категорії – Психологічні центри! Проблеми зі здоров'ям - це не той випадок, коли можна покладатися на самолікування. Звернувшись в Центр Fenomen ви отримаєте допомогу від кращих фахівців в області психології та психіатрії.  Безліч пацієнтів центру висловлюють щиру подяку за своє здорове життя, та рекомендують рідним і близьким! Компанія Знак Якості нагородила Юліану Юріївну та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили Fenomen штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо! Дякуємо вам за те, що даруєте людям надію і впевненість у собі, допомагаєте контролювати життєві ситуації і навчаєте цьому людей, здійснюєте неоціненний внесок у життя суспільства і отримуйте за це велику подяку і щиру повагу.
Підписатися
Новичок
alina.uvarova
Активність: 23 лист. 2021 р.
Написано у "Ирина Мороз, психолог, гипнотерапевт Винница":
Підписатися
Новичок
Oleg Printera
Активність: 18 жовт. 2021 р.
Написано у "Ремонт принтеров, копиров, МФУ, заправка картриджей":
Підписатися
Новичок
SHelena
Активність: 14 груд. 2020 р.
Написано у "ТОВ Центр услуг экспертная оценка в Виннице":
Підписатися
Новичок
Borys Andruschak
Активність: 2 лип. 2020 р.
Написано у "Салон EGO STUDIO, эротический массаж Винница":
Підписатися
Новичок
liliya2000
Активність: 30 січ. 2023 р.
Написано у "Apple iElectronics, продажа Apple":
Жахливий магазин та сервіс. Оформила оплату частинами у даному магазині, на айфон 13 про макс, робила все онлайн так як знаходжусь в іншому місті. Коли телефон приїхав у моє відділення , я вирішила прочитати відгуки(так як в інстаграм всі відгуки були позитивні, вирішила переконатись), прочитавши відгуки, я одразу відмовилась від товару, навіть не будучи на пошті. Писала я майже щодня щоб вони розірвали угоду з банком на оплату частинами, на що отримувала відповідь - "очікуйте". Зв'язалась з банком, який теж нічого не міг вирішити і лише писав - "чекати". Скоро повинна бути моя друга оплата (так як при оформленні оплати частинами я оплатила перший внесок у банк), мої нерви не витримали і я написала скаргу на даний магазин у Дежспоживслужбу, і повідомила про це магазин та сказала що подаю в суд і через 5 хвилин я побачила повернення першого внеску на карті, також угода була розірвана. Це зайняло декілька хвилин, а вони тягнули 19 днів! Не розумію чому, вони так і не пояснили, а просто заблокували мене. Добре, що я прочитала відгуки і не купила телефон який через деякий час просто хакнеться. Я рада, що в останній момент не повелась на дуже класну "акцію". Менеждер Олеся це взагалі без коментарів, після того як я повернула товар вимагала кошти за скло яке вона нібито подарувала мені, і вони його поклеїли (хоча я цього не просила), також були проблеми з накладною, знову менеджер Олеся мені почала розказувати, що я повинна платити відсоток за оплату частинами, тому в мене накладна більша на 1000 грн. (це я також вирішила) не получилось мене на**бати. Магазин спеціалізується на тому щоб якнайбільше намахати людей на всьому, телефони з р-сімкою, через це телефон може дуже погано працювати і не ловити мережу та інтернет. Аксесуари всі в подарунок чомусь, також коли я відмовилась від товару просили щоб я його забрала і вони тоді ще гарантію подарують ( подарунки були б на суму більше 5 тисяч гривень) не погано правда ж? Менеджер Михайло з я ким я спілкувалась в інстаграм, максимально хамовитий (скріни прикріплю), спілкувався так ніби я йому щось винна, взагальному враження жахливі. Не купляйте тут техніку ніяку, не розумію звідки беруться хороші відгуки. Збережіть свої нерви та гроші.
Підписатися
Новичок
777656
Активність: 1 лист. 2022 р.
Написано у "ВІЙСЬКОВИЙ АДВОКАТ ВІННИЦЯ":
Підписатися
Новичок
Lena_1011
Активність: 21 трав. 2021 р.
Написано у "Synevo (Синэво)":
Підписатися
Новичок
vasilyeva.iryna
Активність: 20 трав. 2021 р.
Написано у "Експрес-бухгалтер, бухгалтерські послуги":
Підписатися