На ринку нерухомості багато років багато років вживалися такі поняття, як житло економ та еліт, але в останні роки з'явився ще такий сегмент, як бізнес клас. Що ж він собою являє? Як відомо, в минулому столітті багатоповерхівки будувалися за параметрами стандарт «економ», тому про комфорт не йшлося взагалі. Ситуація кардинально змінилася сьогодні, тому що компанії забудовники пропонують зручні, комфортні квартири за доступними цінами, на відміну від еліт класу, на які встановлюють захмарні ціни.

Квартири бізнес класу: параметри оцінки

Чітких відмінностей між житлом бізнес і еліт класу немає, і в кожному місті функціонують свої параметри. Наприклад, експерти в Чернівцях дотримуються думки, що він повинен відповідати наступним вимогам:

• престижний район;

• розвинена інфраструктура;

• покращене планування;

• облаштована прибудинкова територія;

• хороша транспортна розв'язка;

• близькість до паркової зони.

Що стосується самого житла, то слід зазначити технічну оснащеність будівлі, яка, за словами забудовників, може становити до 25% від загальної собівартості всієї будівлі. Вона включає в себе швидкісні безшумні ліфти, якісну сантехніку, систему охорони, відеоспостереження, пожежну безпеку, а також багато додаткові опції. Таким чином, купуючи квартиру в місті Чернівці, сім'я отримує комфорт високого рівня.

До того ж, є можливість перепланування за своїм смаком, а велика площа і високі стелі надають шанс зробити затишне, просторе гніздечко, в яке захочеться повертатися знову і знову після важкого робочого дня.

Сам по собі будинок - це тільки одна друга поняття «житло бізнес класу», тому що величезну роль грає район, в якому розташована новобудова. І це значно впливає на вартість, тому що будинок може бути обладнаний по вищому розряду, але знаходиться в шумному, брудному або віддаленому районі, тому не зможе претендувати на рівень бізнес класу. Також навпаки, новобудова середньої ланки, яка перебуває в кращому районі міста, не матиме успіху.

Як бачимо, в даному питанні все взаємопов'язано між собою, тому що для сучасного жителя важливо все в сукупності: хороший район, розвинена інфраструктура і зручна гарна квартира - все це дозволяє віднести ту чи іншу новобудову до сегменту бізнес клас. Саме житло такого рівня користується найбільшою популярністю, тому що воно і зручне і доступне для більшості бажаючих покращити свої житлові умови.