Будь-яке обладнання піддається зносу. За час експлуатації металевих меблів деталі можуть розхитуватися, а при механічному впливі – деформуватися. Це поширена проблема недобросовісних виробників, тому потрібно вибрати надійне обладнання. Компанія УХЛ-МАШ заснована в 1994 році на базі машинобудівного заводу в місті Київ. З того часу принципи виробництва не змінилися  – для нас в пріоритеті якість. Сьогодні асортимент складається з різнотипної продукції, яка забезпечує потреби більшості видів діяльності.

 

Коротка історія, особливості роботи

Компанія функціонує вже понад 20 років, нарощуючи технологічну базу і розширюючи асортимент. Ми слідуємо тенденціям ринку, створюючи функціональне обладнання, яке не втрачає експлуатаційних властивостей вже тривалий час. Навіть при щоденному використанні продукція прослужить роками, не вимагаючи ремонту. Якщо деталь зламалася, вона легко замінюється без допомоги майстра. Якість продукції відповідає критеріям ДСТУ ISO 9001: 2009, вона тестується перед продажею. Виробництво працює згідно сертифікату УкрЦСМС №UA.C.188-16, а також проходить регулярні санітарні перевірки. Це робить устаткування ефективним і безпечним для розміщення в промисловості або поряд з харчовими продуктами.

Випускаємо наступні категорії товарів:

        шафи для одягу та особистих речей;

        промислові верстати й тумби;

        стелажі;

        чарункові шафи;

        меблі для офісу;

        верстати для гаражу;

        сейфи зламостійкі та вогнетривкі;

        серверні шафи та стійки;

        абонентські шафи для кореспонденції;

        лабораторні меблі та медичне обладнання;

        пластикова тара виробництва Sembol;

        обладнання для випічки хліба;

        вироби з нержавіючої сталі.

Металевим меблям характерна висока зносостійкість. На відміну від аналогічних матеріалів, вона витримує перепади температур і зміни мікроклімату приміщення. На поверхнях не залишаються вм'ятини при помірному механічному впливі. Для своєчасного виконання замовлень у нас працює дочірній завод в місті Боярка. Сьогодні площа компанії становить 16 000 кв. км, на яких працює понад 350 фахівців. Виробник УХЛ-МАШ використовує обладнання для згинання металу від Salvagnini, а також професійну лазерну установку для різання металу. У нашому розпорядженні зварювальний комплекс Fronius-Kavasaki, який виконує більшість завдань в швидкому режимі. Вироби упаковуються палетообмотувачами для зберігання на складі компанії та наступного завантаження.

 

Які заходи вживаються для поліпшення якості

Асортимент проводиться в розбірному і зварному вигляді, вибір залежить від бажаної міцності або простоти транспортування. Металеві поверхні стійкі до більшості шкідливих впливів корозії. Для зниження шкідливого впливу вологи й температури, поверхні фосфатуються і фарбуються полімерно-порошковою фарбою. Вона забезпечує метал антикорозійними властивостями та стійкістю до вигоряння. Використовуються європейські суміші й обладнання з потужністю роботи 2000 м2/зміну. Перед фарбуванням метал очищається від бруду й жиру, після чого промивається демінералізованої водою, і сушиться при температурі 180-200 °C. Такий метод не допускає появи сколів і тріщин, через які може проникнути волога.

 

Якість металевих меблів УХЛ-МАШ підтверджують численні дипломи та виставки. У 2012 році завод визнано лідером галузі. Крім надійності виробів з металу, пропонуємо високий рівень обробки замовлення. Використовується складування в системі «Pallet Drive – in system», що забезпечує зберігання і швидке завантаження. У розпорядженні компанії шість транспортних одиниць і сучасний центр логістики, тому доставка завжди вчасна. Для замовлення достатньо скористатися формою сайту або звернутися до менеджера. Він проконсультує по всіх питаннях і запропонує варіанти комплектації. При відсутності потрібної конфігурації, ви можете замовити персональну збірку товару.