Дивани займають кульмінаційні місця у вітальнях та доволі часто формують її дизайн чи навіть основний вигляд. Стильні дивани у вітальнях можуть продовжувати інтер’єр та влучного його доповнювати. Як обрати зручний та стильний диван, на що звертати увагу при виборі на ці та ряд інших питань ми відповімо у контексті цієї статті. Стиль вітальні обираєте Ви, саме тому варто переглянути чимало пропозицій, сформувати ідеї та бачення, або ж найняти професіонала, який рекомендуватиме Вам ряд чудових та стильних ідей, або ж представить готовий варіант інтер’єру. Дотримуючись принципу просторої вітальні, у плануванні інтер’єру не варто розміщати великої кількості меблів. Дивани є обов’язковими у розміщення чи то у просторій вітальні чи кухні-студії, адже створюють комфорт та затишок. Варто орати влучний варіант дивану, який відмінно опише стиль інтер’єру та комфортно і зручно розмістить мешканців та гостей.

Різновиди стилі виконання диванів

Популярний сьогодні стиль мінімалізму диктує нові умови розробки дизайну меблі та диванів зокрема. Тонкі та стильні лінії надихають на створення унікального вигляду самого ж дивану, який позбавлений пишних форм та об’ємних пуфів. Дивани у стилі мінімалізму виглядають стильно та елегантно, саме тому вони не займають багато місця. Кутові дивани чи просо прямі дивани, вони завжди виглядають ідеально, влучно доповнюючи стиль мінімалізму. Розрізняють чимало цікавих та стильних варіантів диванів: прямі двох та трьохмісні дивани, кутові дивани, диван-тафта, всі вони можуть мати свій унікальний вигляд та зручно розміщати гостей. Особливої уваги заслуговують кутові дивани, які можуть бути розміщені у різних формах. Стандартні варіанти кутових диванів налічують розміщення до трьох осіб, але в силу розвитку технологій, сьогодні можна віднайти реалізацію цікавих та стильних ідей, які суттєво відрізняють новітні дизайни стильних диванів.

Кутові дивани створять затишок у вітальні

Кутові дивани створюють зручну та невимушену атмосферу комфорту та затишку, саме тому їхній вигляд далеко відрізняється від стандартів, пропонуючи виступи для комфортного розміщення. Такі дивани можуть мати вмонтовані столики, або ж виступи для зручного перегляду телебачення чи читання книжки, а також поєднувати два м’які кути, що додає зручності та комфорту. Кутові дивани можуть налічувати механізм розкладання сальної частини, до вибору якої необхідно віднестись із максимальною увагою. Купуючи диван варто звернути увагу на розміщення механізму відкривання спальної частини, яка повинна бути максимально простою та зручною у використанні. Ще однією важливою порадою у виборі дивану із розкладним механізмом спальної частини є монтаж самого механізму, який неповинен торкатись стінок дивану, адже в процесі користування можк протирати тканину.

Купити диван із максимальним комфортом та зручністю завдання не з простих, адже це покупка на тривалий проміжок часу. Тому при виборі дивану необхідно звертати увагу на якість тканини та розміщення самих же швів, які як і тканина повинні бути якісно прошиті. Комфорт та зручність дивану залежать від пружності його матрацу чи вмонтованих подушок. Варто обирати пружні варіанти, які прослужать тривалий проміжок часу та не просідатимуть в процесі експлуатації. Обирайте дивани із міцною основою чи каркасом, який подарує надійність та зручність у використанні. Купити ти диван завдання не з простих, адже необхідно знати та орієнтуватись у широкому спектрі інформації. Саме тому варто звертатись до професіоналі своєї справи, які рекомендуватимуть чимало цікавих варіантів та нададуть кваліфіковані поради у виборі зручного дивану. Працюючи на ринку більше двадцяти років, компанія «Меблі ТОП» надає широкий спектр послуг та гарантію якісного використання пртоом тривалого проміжку часу.