Шафи-купе – це унікальний винахід двадцятого століття, який вирішив чимало питань із компактним розміщенням речей та одягу. Оригінальний задум сягав часів Наполеона, коли була винайдена сама ідея закривання простру ширмою, а у шістдесятих роках двадцятого століття американськими винахідниками була запропонована ідея заміни ширми дверною рамою, яка рухалась по направляючій. Механізм відкривання простору шафи-купе для розміщення одягу та речей став надзвичайно популярним, адже дверна рама не займала надлишково місця, а закривала ту частину шафи-купе, яка не використовувалась. Зручність та простоту у використанні шафи-купе оцінило чимало користувачів, таким вони набули широкого поширення. Розміщення шафи-купе стало традицією у американських сім’ях, таким чином їх популярність росла вже у вісімдесятих роках двадцятого століття шафа-купе була встановлена практично у кожній сім’ї. Завдяки зручності у використанні, розміщення шафи-купе набуло широкої популярності у Європі. В Україні шафи-купе набули широкого поширення у двохтисячних і сьогодні їх розміщення стало надзвичайно популярним серед планування прихожих чи спалень. 

Переваги розміщення шафи-купе

Переваги шафи-купе очевидні, адже зручне та продумане розташування речей та одягу створює комфорт у використанні. Саме завдяки розміщенню шафи-купе Ви економите простір у прихожій при тому розміщаєте чимало речей та одягу. Шафи-купе набули широкої популярності завдяки зручному використанню та різновидам їх розміщення.

Вагомою перевагою розміщення шафи-купе є широкий різновид, відповідно розрізняють вмонтовані та корпусні шафи-купе, які в свою чергу можуть поділятися на прямі та кутові шафи-купе. Кутові шафи-купе можуть бути виготовлені як із внутрішнім кутом розміщення так із зовнішнім кутом. В силу наявності чи відсутності площі, можна розміщати різні варіанти шафи-купе та планувати розташування різної кількості секцій для розміщення одягу та речей. Існує чимало переваг розташуванню шафи-купе, які в залежності від її виду можуть зручно та комфортно розміщатись у Вашій оселі.

Якщо Ваша прихожа містить нішу, або ж частину замкненого простору варто туди розмістити вмонтовану шафу-купе, що надасть перевагу компактного розміщення одягу та візуально продовжить напрямок стіни. При відсутності можливості розміщення вмонтованої шафи-купе варто розмістити корпусну шафу-купе, яка стильно продовжить дизайн інтер’єру. Адже обравши потрібні плити МДФ, шафа-купе доповнить стиль інтер’єру. Найбільш поширеним варіантом корпусної шафи-купе є пряма шафа-купе, яка може налічувати певну кількість сегментів для розміщення одягу різної довжини. Відповідно для розміщення пальт та плащів розміщають секцію без поділу на частини, а якщо Ви плануєте розташування курток чи сорочок, цікавою ідеєю є поділ секції на пропорційні сегменти, які зручно розміщатимуть одяг не залишаючи невикористаних площ. В силу розвитку технологій сьогодні цілком реально реалізувати найбільш креативні ідеї, які можуть влучно та стильно доповнювати дизайн Вашого інтер’єру. До прикладу шафи-купе із овальними чи круглими формами дверної рами можуть ідеально підкреслити лінії інтер’єру Вашої прихожої, а влучне розташування шафи-купе не займе чимало місця та зекономить простір.

Замовити шафу-купе завдання не з простих, адже варто визначити тип самої шафи, а також кількість секцій. Саме тому варто звертатись до професіоналів своєї справи, які нададуть широкий асортимент пропозицій та рекомендуватимуть цікаві варіанти. Працюючи на ринку більше двадцяти років компанія МебліТОП гарантує якість, тому Ви зади зможете розраховувати на кваліфіковану консультацію та виробництво зручної шафи-купе, яка прослужить тривалий проміжок часу.