Планувати інтер’єр власної оселі завдання не з простих, адже варто спланувати чимало цікавих та стильних ідей, які влучно повинні поєднуватись із практичними та необхідними предметами побуту. Дотриматись золотої середини у поєднанні комфорту та стилю, це насправді завдання не з простих. Саме тому варто звертатись до професіоналів своєї справ, які рекомендуватимуть чимало цікавих та стильних ідей. Ви завжди в змозі обрати цікаві пропозиції, із каталогів та власноруч спланувати розміщення елементів інтер’єру, але із допомогою професійних дизайнерів компанії «МебліТОП» Ви можете розраховувати розробку стильно та практичного варіанту інтер’єру Вашої оселі чи офісу, а також бути впевненим у якості меблів, на які Ви отримаєте гарантію.

Поради у виборі кухні

Кухні – це доволі популярні місці в нашій оселі, саме тому вибір практичного та стильного варіанту може займати чимало часу. Для комфортного та зручного розташування кухонної побутової техніки варто одразу оприділитисья із її кількістю. Базовими набором кухонної техніки є холодильник, електро- чи газова плита мийка та витяжка, також існує чимало порад у розміщенні кожного із елементів. Як правило витяжку розміщають над газовою плитою якомога ближче до комину. Якщо в оселі передбачений газовий котел, його теж розташовують якомога ближче до комину. Для того аби холодильник не займав багато місця необхідно його розміщати по краям кухні. Якщо у Вас кутова кухня, варто у куті розмістити мийку, яка раціонально використає площу стільниці. Розміщення посудомийної машини додасть комфорту, тому її варто розміщати недалеко від кранів із водою та каналізації. Для ефектного розміщення менш габаритної кухонної техніки розмістіть розетки на стінах у зручних та доступних місцях, саме завдяки цьому Ви можете зручно та без проблем розмістити технік у тих місцях, де ва це найбільше потрібно.

Цікаві факти про шафи-купе

Обирайте цікаві пропозиції в Інтернеті, адже за запитом шафи-купе Львів Ви знайдете чимало цікавих та стильних ідей. При виборі шафи-купе варто звертати увагу на розміщення дверних рам та механізми їх кріплення. Ви можете придбати шафу-купе із різними варіантами кріплення, до яких відносять кріплення при якому відбувається обпирання дверей на коліщатко, розташоване знизу, а також шафа-купе може налічувати кріплення у верхній частині, при тому самі ж двері умовно звисають та не створюють жодного тиску на нижнє кріплення, яке налічує направляючу із напрямком відкривання дверей. На сьогодні існує чимало прибічників обох варіантів відкривання дверної рами, тому вибір залежить від Вас. Дверна рама може мати певні стандарти ширини, відповідно найменш допустимою шириною дверної рами є шістдесят сантиметрів, а найбільша ширина становить один метр шістдесят сантиметрів. Дверні рами можуть закривати ряд секцій, але існує практика, коли дверна рама закриває одну секцію шафи-купе.

Зручні дивани від МебліТОП

Саме у нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент диванів різного стилю виконання. За запитом дивани Львів ( Ви знайдете широкий діапазон пропозицій. Обравши пропозиції у нас на сайті, Ви гарантовано придбаєте стильний та якісний варіант, який зручно та комфортно прослужить тривалий проміжок часу. Дивани можуть мати різний вигляд та стиль виконання, сам тому варто звертатись до професіоналів своєї српави, які рекомендуватимуть чимало цікавих та стильних пропозицій. Розрізняють широкий асортимент диванів різного вигляду та стилю виконання, які влучно доповнять стиль обраного дизайн вітальні чи дитячої.