Кожна жінка чимало часу проводить на кухні, готуючи своїм домочадцям смачні страви. Рецептів приготування страв існує велика кількість і у кожної сім'ї є свої найулюбленіші, але для того, щоб приготувати їх дійсно смачно, важливо дотримуватися пропорції. Саме тому на кожній кухні повинні бути присутніми кухонні ваги, за допомогою яких можна легко і точно відміряти будь-який інгредієнт і не переборщити.

В інтернет магазині Zacinu представлений широкий вибір кухонних ваг

http://zacinu.com.ua/pobutova-tekhnika/koohonna-tehnika/vahy-kukhonni/, але перед тим як зупинити вибір на конкретній моделі важливо знати, як правильно зробити вибір, щоб вони дійсно були корисними і потрібними.

Які ваги краще механічні або електронні?

Ще пару років тому можна було придбати тільки механічні моделі ваг, але сьогодні виробники пропонують електронні варіанти.

Механічні моделі працюють за рахунок зміщення пружини всередині них. Коли вага збільшується, то пружина стискається і тим самим змінюється положення стрілки. Ці моделі в порівнянні з електронними коштують дешевше, але і похибку дають більше.

Їх головний плюс - ніякого джерела енергії. А мінусом вважають велику похибку, немає додаткових функцій і вбудованої пам'яті.

Електронні ваги працюють на акумуляторах, на батарейках або від електричної мережі. Їх перевага в тому, що вони набагато точніше механічних вимірюють вагу продукту. Вони оснащені різними додатковими функціями - підрахунку калорій, обліку тари і послідовного зважування, автоматичної пам'яттю. Електронні ваги, в порівнянні з механічними, мають невеликий діапазон зважування.

Коли вже точно визначилися, який тип ваг потрібен, не варто забувати і про інші критерії вибору.

Поради щодо вибору ваг

Всі кухонні ваги діляться не тільки на механічні та електронні також у них є свої особливості, на які варто звернути увагу:

  • Визначтеся вам потрібна модель з чашею або без неї. У деяких варіантах чаша замінюється на платформу, цей варіант хороший, якщо потрібно зважувати великі продукти.
  • Є моделі, де чаші не знімається, а це значить, що помити її буде складно, та й зважити на ній великий шматок м'яса або інші великі продукти буде складно.
  • Також варто визначитися з тим, ваги повинні бути стаціонарними, які легко можна поставити на рівну поверхню і зважити все, що потрібно або ж вибір впаде на підвісні моделі.
  • Важливо вибрати міцні ваги, а виробники сьогодні пропонують моделі з пластику, металу, скла і кераміки. Особливою популярністю користуються ваги з нержавіючої сталі, адже вони не тільки привертають увагу своїм дизайном, але і служать довго.
  • Ціна - це ще один важливий критерій. Бюджетні моделі будуть укомплектовані пластиковими деталями, а ті, що дорожчі з нержавійки.
  • Також варто визначитися, чи потрібні додаткові функції, адже їх наявність позначиться на вартості. Сьогодні можна придбати ваги, які допомагають підрахувати калорії, мають вбудований програвач, таймер і інші функції.

Коли точно визначилися з функціоналом, з матеріалом можна вибирати ваги, які ідеально підійдуть конкретної господині і будуть виконувати всі поставлені нею завдання.