Компенсація заднього світла (BLC) - це функція камери, що дає змогу керувати автоматичною зміною посилення і електронним затвором не по цілій площі екрану, а лише  по центральній частині, що допомагає компенсувати зайве освітлення, яке заважає чіткому сприйняттю зображення.   У деяких дорогих моделях відеокамер управління електронним затвором відбувається за декількома вибраними зонами кадру, що дозволяє забезпечити найкращу якість зображення. Якщо світло позаду об'єкта яскраве і спрямоване прямо на об'єктив, то діафрагма звужується і об'єкт на передньому плані стає темним і нечітким на картинці. За допомогою функції BLC, отвір діафрагми розширюється таким чином, що об'єкт виходить світлішим та достатньо чіткими навіть на фоні яскравого світла.

Технологія 3DNR (3D Noise Reduction) - це спосіб приглушення шумів, які з'являються     у зображенні при недостатньому освітленні. У системах передачі відеосигналу, до яких відносяться так само і системи відеоспостереження, особливе місце приділяється алгоритмам фільтрації шуму. Шумозаглушення має важливе значення у роботі системи, оскільки наявність шумів у відеоигналі не тільки знижує якість зображення, а ще й впливає і на подальші процеси обробки сигналів. Шум особливо шкідливий для цифрового відео, яке піддається стиску і подальшій декомпресії. В даний час способи шумозаглушення можна розділити на два типи: двовимірне 2DNR, (яке в свою чергу ділиться на просторове і тимчасове) і тривимірне 3DNR шумозаглушення.

Просторовий фільтр шумозаглушення аналізує зображення тільки в просторовій області, ігноруючи інформацію в тимчасовому напрямку. Тимчасові фільтри придушення шумів аналізують пікселі тільки в тимчасовому напрямку. Тимчасове шумозаглушення може використовувати адаптивний або компенсаційний методи. При адаптивному методі аналізуються пікселі, що знаходяться в одній і тій же позиції в різних кадрах. Компенсаційний метод заснований на аналізі траєкторії руху, спираючись на фактичні дані, отримані за результатами оцінки руху. Але у 2DNR методу є недолік - при обробці сигналу деталі зображення стають нечіткими (розпливчастими). 3DNR фільтр шумозаглушення поєднує переваги тимчасових фільтрів з просторовими фільтрами, але при цьому немає жодного, властивого їм недоліку.

При 3DNR шумозаглушенні застосовується метод зменшення адитивного впливу шуму, що аналізує безліч послідовних кадрів відео за допомогою часової фільтрації. Метод визначає ступінь відмінності між пікселями в поточному кадрі і пікселями в попередньому кадрі. Він також визначає вектор руху, який показовий для руху пікселя в поточному кадрі, і аналогічний рух компенсуючого пікселя у фільтрованому кадрі. Потім метод оцінює спотворення, що зачіпає піксель в поточному кадрі. У підсумку фільтр розраховує результат за середньою «вагою» пікселів в поточному кадрі з урахуванням пікселів другого кадру, враховуючи результати виявлення і оцінки руху, компенсації руху і оцінку шуму. Отож, за допомогою такого методу,  можна легко отримати зображення хорошої якості та чіткості, навіть за наявності несприятливих умов освітлення. Обладнання, представлене на нашому сайті http://i-teh.if.ua підтримує дані функції та надає чудову якість зображення при будь-яких умовах.