Пасажирські перевезення автомобільним транспортом мають на увазі виняткову міру відповідальності як водія автобуса особисто, так і компанії-перевізника в цілому. Адже, в основі безпеки пасажирів автобуса лежить не тільки професійна майстерність водія, а й технічний стан експлуатованого на маршруті транспортного засобу. Запорукою безаварійної їзди безпосередньо під час руху автобуса по дорозі є справні шини відповідного індексу навантаження і типорозміру. Нові шини для вантажних автомобілів коштують недешево, а беручи до уваги необхідність їх частої заміни на автобусі, колеса перетворюються мало не в основну статтю періодичних витрат при обслуговуванні автобусного парку.

 

Вибираємо краще

При пасажирських, як і при вантажних перевезеннях (особливо на далекі відстані) навіть невелика умовна різниця в ціні однієї покришки дозволяє економити значні грошові суми. Але чи варто купувати для автобуса китайські вантажні шини? Ціна на такі шини істотно нижче, ніж у аналогічних покришок виробництва іменитих торгових марок Європи, Америки і Японії. Чи означає це, що китайські шини для автобуса настільки ж істотно поступаються і в якості колесам відомих світових брендів?

Для важкого пасажирського транспорту одним з головних показників фізичних властивостей гуми, що характеризують її механічну міцність і якість, є індекс навантаження. Порівнюючи технічний опис гуми китайського виробництва і дорогих марок з аналогічними типорозмірами, нескладно виявити, що покришки з Піднебесної практично не поступаються в своїх характеристиках.

 

Популярні розміри покришок для автобусів торгової марки Annaite

 

Низька ціна є ніяк не результатом сумнівної якості, а здебільшого обумовлена ​​меншими витратами на собівартість масового виробництва в країнах Південно-Східної Азії. Вантажні китайські шини для автобусів при правильній експлуатації будуть мати хороший запас пробігу, надійний каркас забезпечить безпеку їзди протягом всього терміну експлуатації гуми.

Зрозуміло, щоб уникнути передчасного зносу покришок, потрібно стежити за тиском в балонах, не забувати про балансування коліс і перевірку кутів їх установки. У спеціалізованих магазинах ви можете купити вантажні шини виробництва Китай на автобуси з абсолютно будь-який розмірністю коліс. Кваліфіковані менеджери таких торгових точок допоможуть вам отримати будь-яку інформацію про актуальні пропозиції і знижки.