Скільки б не говорили, що позики в Інтернеті невигідні і видаються на кабальних умовах, багато наших співгромадян успішно ними користуються і рекомендують своїм друзям. Всупереч поширеній думці, діяльність МФО в Україні давно регламентована законодавством. А крім своїх недоліків у вигляді підвищеного відсотка і обмеженого кредитного ліміту, швидкі кредити мають вагомі переваги перед банківськими кредитними програмами. Розглянемо основні з них.

онлайн-кредит

Економія часу і сил

Якщо гроші потрібні дійсно терміново, то отримати кредит онлайн буде оптимальним рішенням. Жоден банк не видасть вам кошти за 15-20 хвилин, навіть якщо ви будете рахувати час прямо з порога кабінету відповідного відділу. Але ж до нього ще треба дістатися, не потрапити в обідню перерву і під час напливу відвідувачів. Інтернет-сервіси пропонують:

 • прийом заявок цілодобово і без вихідних;
 • зарахування грошей на карту протягом декількох хвилин;
 • швидку автоматичну перевірку анкет;
 • скорочену анкету позичальника.

Тож отримати оперативну фінансову допомогу можна, не відволікаючись від поточних справ, прямо з робочого офісу, домашнього дивана або дороги. Головне – мати гаджет з доступом в Інтернет.

онлайн-кредит

Гнучкі умови для клієнтів

Банк набагато ретельніше перевіряє своїх потенційних позичальників, ніж мікрофінансові організації. Банкірам потрібна хороша кредитна історія, висока офіційна зарплата, стабільне місце роботи майбутнього клієнта. Для деяких банківських установ буде важливо навіть ваше сімейне становище і кількість дітей. У випадку з інтернет-сервісами все набагато простіше. Звичайно, у них теж є небажані клієнти, але більшість під цей перелік не потрапляє. Головне не мати відкритих боргів в інших МФО, а також:

 • бути повнолітнім громадянином України;
 • мати чинний паспорт і ідентифікаційний код;
 • мати банківську картку українського банку;
 • мати мобільний телефон.

Деякі МФО закривають очі на погану кредитну історію, відсутність довідки про доходи, пенсійний вік.

Конфіденційність

Лише одиниці мікрофінансових організацій практикують телефонні дзвінки родичам або роботодавцю для уточнення вашої особистості і фінансової благонадійності. А в більшості банківських кредитних відділів це обов'язкова процедура перед оформленням позики або розстрочки. Тож якщо хочете, щоб факт вашого звернення за кредитом залишився таємницею – беріть гроші в Інтернеті.

Гнучкі суми і терміни

У банку є кілька типових договорів зі встановленими відсотками і термінами погашення. Причому найчастіше мова йде про великі суми грошей, яких більшість споживачів не потребує. Ну не піде в банк людина, якій треба 500-5000 гривень до зарплати, на ремонт авто або термінову поїздку. Зате в інтернет-сервісах ви можете вибрати суму і кредитний період на свій розсуд. Деякі кредитори згодні позичити навіть 50-200 гривень на кілька днів. Але найчастіше такі організації пропонують новачкам 500-3000 гривень на 5-15 днів.

Після успішного закриття боргу при повторному зверненні сума кредитного ліміту і терміни поступово збільшуються (максимум 20 000-25 000 грн на 30 днів).

Прозорість співпраці

Ті, хто хоч раз співпрацював з банком, знають, наскільки майстерно ці фінансові установи вміють заробляти. До початкової процентної ставки додаються всілякі витрати з оформлення договору, касового обслуговування, юридичної підтримки та страхування. З МФО все навпаки – ясно і прозоро. Крім чітко прописаних умов на сайті є спеціальний калькулятор. Вибравши на ньому суму і період, на який хочете позичити гроші – ви одразу побачите, скільки повинні будете повернути. І будьте впевнені, при поверненні позики в строк ні копійки зверху платити не доведеться.

онлайн-кредит

Акції та бонуси

Оскільки кількість мікрофінансових організацій в Україні зростає мало не щоденно, кожен сервіс хоче залучити клієнтів на свій бік. Тому компанії розробляють спеціальні системи рейтингів, щоб стимулювати своїх постійних клієнтів. Чим вище рейтинг – тим вигідніше відсотки по кредиту. Також можуть застосовуватися інші інструменти заохочення:

 • акції до свят;
 • розіграш цінних призів;
 • промокоди.

А найпопулярніша акція для залучення нових клієнтів – кредит під 0%. Хіба банки здатні на таку щедру пропозицію?

Зручна форма розрахунків

Щоб погасити онлайн-кредит, вам не потрібно шукати певний банк і підлаштовуватися під графік роботи його касирів. Великі МФО пропонують кілька способів погашення позики: через особистий кабінет, платіжні термінали, каси Укрпошти, банки і онлайн-банкінг, готівкою у відділеннях.

Звичайно, варто відзначити, що всі перераховані вище переваги стосуються тільки офіційних організацій, які працюють відповідно до законодавства країни. Вибираючи кредитора в Інтернеті, обов'язково перевіряйте його ліцензію та наявність реєстрації в Єдиному державному реєстрі.