Прозорий акриловий лак з розчинником для каменю - унікальна просочення, яка оберігає поверхню матеріалу від негативного впливу навколишнього середовища. Глянсове покриття від VIMATEC - http://vimatec.com.ua/produktsiya/poliuretanovaya-gidroizolyatsiya/stone-seal-v. Vidalis SA може бути використано для бруківки, каменю, бетону, кераміки, мозаїки, інших мінеральних поверхонь. Розкішний зовнішній вигляд - безперечне, але не єдина перевага високоякісної продукції.

Прозорий акриловий лак з розчинником для каменю: корисні властивості складу

Запропоноване засіб може застосовуватися для обробки твердих поверхонь як усередині будівлі, так і зовні. Готове покриття стає справжнім бар'єром, яке:

  • Захистити гарний матеріал від цвілі, грибка, хвороботворних мікроорганізмів.
  • Запобіжить передчасне руйнування матеріалу.
  • Може бути використано в якості ефектного декоративного покриття для фасаду або цоколя будівель, ландшафтних композицій і цегляної кладки, внутрішніх елементів з мінеральних підстав.
  • Чи захистить поверхню від згубного впливу атмосферних опадів.

Створений за сучасними технологіями матеріал володіє зміцнюючою властивістю, він дозволяє значно продовжити термін експлуатації міцних і тендітних мінеральних підстав. Продукція призначення для створення захисно-декоративного шару, яким може покриватися не тільки камінь, але і деревоволокнисті матеріали.

Вигідні особливості продукції від VIMATEC

Глянсове, матове, напівглянсове покриття використовується для створення унікального ефекту «мокрого каменю». Набувають його для використання в побуті та громадських місцях (тротуарна плитка, пам'ятники, цегляної кладки, сходинок і ін.). продукція отримує величезну популярність завдяки своїм властивостям і експлуатаційними показниками:

  • Зміцнення пористої структури поверхні - рідкий компонент легко проникає всередину твердої поверхні, надаючи потужної зміцнює властивість.
  • Високий рівень зносостійкості - навіть після тривалого і активного використання поверхня залишається міцною і не покривається тріщинами.
  • Водонепроникність - суха поверхня запечатує підставу матеріалу, запобігаючи потрапляння всередину руйнівною вологи.
  • Пожежна безпека - склад не підтримує процеси горіння.

Лак з розчинником для каменю можна наносити в жарку пору і в морози (до -10 градусів). купити же відповідну продукцію пропонується по телефону (044) 360-08-80.