Побувати у місті Лева мріє чи не кожен українець та гість з-за кордону. Саме Львів називають культурною столицею України, маленькою Прагою та справжнім європейським містом. Тут готують найсмачнішу каву, найкращий шоколад та особливі страви західноукраїнської кухні. А прогулянка вузенькими брукованими вуличками – справжнісіньке задоволення в будь-яку пору року! З якою ціллю ви б не їхали у Львів – на ділову зустріч, як турист чи до родичів, вам потрібно подумати про те, як найбільш ефективно пересуватися містом. Якщо ж ви прилітаєте сюди літаком, орендувати автомобіль можна в аеропорту Львова. Це найбільш зручний спосіб.

Що для цього потрібно:

  • Мати при собі паспорт та водійське посвідчення. Зауважте, що деякі прокатні компанії висувають вимоги до віку та водійського стажу орендарів. До прикладу, вам має бути не менше 21 року, а ваш досвід за кермом – не менше 12 місяців.
  • Мати необхідну суму грошей. Краще поцікавтесь наперед, скільки коштуватиме оренда потрібного вам автомобіля в конкретної компанії, щоб на місці не було незрозумілих сюрпризів.
  • Заключити договір з компанією, яка надає прокатні послуги. Зазвичай, текст договору є стандартним. Там прописано, на який термін ви берете машину, які вимоги до вас, як до орендаря, строки повернення, сума оренди, штрафи та інше. Уважно читайте договір, і лише тоді – підписуйте.

оренда авто в аеропорту Львова

Важливо знати, що зазвичай орендні послуги оплачуються в момент, коли ви берете автомобіль. Потрібно внести суму в повному обсязі. Хоча іноді бувають й винятки.

Довіряйте надійним прокатним компаніям

Не варто брати авто у першої-ліпшої фірми. Дізнайтесь якомога більше: досвід роботи, відгуки реальних клієнтів і так далі. Непогано по цих параметрах зарекомендували себе спеціалісти «Авіс». Їхнє представництво є, в тому числі, в львівському аеропорту. Детальніше дізнатися про вартість послуги авто на прокат в аеропорту Львова, а також інші нюанси, можна на сайті https://www.avis.com.ua/locations-services/ukraine-locations/lviv-apt . Якщо якась інформація буде для вас незрозумілою – зверніться до спеціалістів за безкоштовною професіональною консультацією.

Якщо ви вже взяли машину напрокат, радимо повернути її вчасно. Також варто завжди бути уважним на дорозі, не перевищувати швидкість, дотримуватися правил дорожнього руху. Усе це допоможе уникнути неприємних інцидентів під час їзди. Якщо захочете продовжити термін оренди, обов’язково зателефонуйте прокатним спеціалістам завчасно та запитайтесь про можливість такої послуги. Бажаємо гарних подорожей у Левовому місті!