герметик вгтСклад і властивості

VGT (ВГТ) - герметик для зрубів акриловий. Є високоеластичним продуктом на акриловій (водній) основі, до складу якого входять модифікаційні додавання, водна дисперсія акрилового полімеру, пігментується компонентами і наповнювачами. Завдяки особливостям свого складу засіб володіє винятковими характерними перевагами:

  • високий ступінь еластичності;
  • стійкий до УФ-променів і іншим атмосферних факторів;
  • екологічно нешкідливий для навколишнього середовища і людського організму;
  • пропонується в різних кольорах, що імітують основні породи деревини;
  • хороші параметри теплоізоляції;
  • значний рівень адгезії до обштукатурених, кам'яних, цегельних, бетонних і деревних поверхонь.

Купити герметик ВГТ можна в спеціалізованих і загальних будівельних магазинах. Вибираючи продавця, рекомендується звертати увагу на вартість продукту, надійність і гарантії від виробника, а також можливість отримати повноцінну консультацію. Ми ж рекомендуємо купувати герметики на сайтах, які спеціалізуються на продажі герметиків, наприклад - https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/germetiki/germetiki-dlya-drevesini/vgt-germetik-dlya-sruba/

Область застосування

Герметики для дерева VGT розроблені для заповнення стиків і тріщин оциліндрованих колод. Однаково він ефективний як герметик по дереву для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх. Призначається для заповнення:

  • швів між колодами в зрубах, будинках з бруса і оциліндрованих колод;
  • щілин і сполучних ділянок блоків вікон і дверей.

Підготовка і технологія застосування

Оброблювану поверхню потрібно старанно очистити від пилу, бруду, слідів жиру і старих лакофарбових покриттів. У зимовий період потрібно усунення льоду і інею. При виявленні грибкових утворень або зараження комахами необхідно додатково скористатися відбілювачами і антисептичними розчинами.

Акриловий герметик ВГТ випускається у формі готового до використання білого або колерованного тиксотропною мастикою. Зовнішня якість шва досягається за рахунок попереднього обмеження його країв малярською стрічкою (скотчем). Герметик наноситься рівним, щільним шаром товщиною 2,5-3 мм за допомогою металевого шпателя, шприца або спеціального пістолета. Поверхнева плівка зявляєтся протягом 2 годин. Остаточне висихання настає через добу при температурних умовах + 20°С і відносній вологості 60%, після чого матеріал підлягає фарбуванню.

Середній показник витрати розраховується за формулою: Mp = btV (п.м. / кг), де b - шовна ширина (м); t - товщина шару; V - вага (1500 кг / м.куб). Комфортним фактором проведення робіт є навколишня температура від -10°С до + 50°С. Уникати попадання на поверхню вологи, опадів, інших матеріалів і речовин. Проводити роботу рекомендується в умовах достатньої вентиляції.

Запобіжні заходи

Є засобом промислової хімії, тому застосування передбачає дотримання певних правил безпеки і пунктів інструкції. Щоб уникнути потрапляння речовини на відкриті ділянки шкіри і в очі, потрібно використовувати засоби індивідуального захисту - робочу форму, рукавички, окуляри. У разі контакту - змити проточною водою. При попаданні в очі або виникненні алергічних реакцій - звернутися за допомогою до лікаря.
Перевезення і зберіганняПеревозити і зберігати в закритій виробничої ємності подалі від продуктів харчування при температурі + 4°С - + 40°С. Склад може витримати до 5 циклів заморожування-розморожування і температурні умови при 25°С. Тримати в недосяжності від дітей і тварин.