Замовивши політ на повітряній кулі на сайті https://pikan.com.ua/, ви зможете помилуватися красивими пейзажами. Забронюйте час, і вирушайте назустріч свободі та пригодам. Здійсніть захоплюючу прогулянку на повітряній кулі над околицями Львова. Підніміться на висоти, де літають птахи, переконайтеся на скільки приголомшливо виглядає наша рідна земля.

Піднятися над землею на повітряній кулі можна з друзями, родиною, коханою людиною. Це можливість зануритися в романтичну атмосферу повітроплавання. Теплі потоки повітря, пестять обличчя, нагадають про головне, і всі буденні проблеми залишаться на землі. Підніміться вгору, подивіться на місто, та воно відкриє перед вами всі свої краси. Для молодят це найкращий спосіб зберегти спогади про найголовніший день. Замовте прогулянку на повітряній кулі в подарунок вашим близьким. Витратьте на себе пару годин, щоб отримати незабутні враження.

Любителі селфі зможуть зробити кращі знімки, яким будуть заздрити друзі і подруги. При бажанні, разом з командою ви можете взяти участь у підготовці повітроплавального апарату, а також взяти участь в управлінні. Насолоджуйтесь видами, не залежно від часу доби. Схід і захід сонця заворожують своїм контрастом, а значить, що має сенс повторити прогулянку над кращим містом України. А коли ви приземлитеся, ви пройдете ритуал посвяти в повітроплавці з шампанським і привітаннями.

Цікаві факти та найяскравіші емоції

Завдяки Бартоломео Лоренцо де Гузмао, який у 1709 р. піднявся на висоту всього 4метра на саморобному повітроплавному апараті, людство дізналося, що можна парити в повітрі, не відчуваючи земних турбот. З тих пір ідея опанувала умами людей і, в підсумку, перетворилася на реальність, доступну вам. Найяскравішим і барвистим видовищем є політ на повітряній кулі. Це свобода в найяскравішому її прояві. Тільки ви і сонячна височінь.

Якщо хоча б один раз піднятися в повітря, ви зможете оцінити всю масштабність і грандіозність цього враження. Земля, що йде з під ніг, зменшуються в розмірах будинки та дерева, захват і радість життя. Любите екстрим? Ви – романтик? Замовляйте політ прямо зараз. Тим більше, коштує це недорого. Досить зв'язатися з нами, оформити заявку, та ми підготуємо повітряну кулю в призначений час.

Безпечний активний відпочинок

Польоти проводяться за містом. Якщо замовити політ на повітряній кулі, Львів постане в зовсім іншому вигляді. Тільки з висоти можна розглянути всю його велич та красу. Це найкращий спосіб відсвяткувати день Народження або зробити пропозицію коханої. Професійні інструктори будуть супроводжувати вас протягом польоту, навчать не боятися висоти, дозволять відчути всю радість приземлення.