Професійна допомога при боротьбі з патологічними залежностями в Харкові

Ситуація з алкогольною та наркотичною залежністю в такому великому місті, як Харків, складається досить складна. Незважаючи на діючий наркодиспансер, кількість пацієнтів, які потребують допомоги, з кожним роком зростає. Приватна клініка «Реванш +» успішно допомагає жителям Харкова з діагностованою наркоманією чи алкоголізмом назавжди перемогти хворобу та почати життя з чистого аркуша.

Професійна допомога при боротьбі з патологічними залежностями

Детоксикація

Терапія алкоголізму та наркоманії незмінно починається з детоксикації. За допомогою крапельниць, сорбентів, медикаментозних препаратів фахівці очищають організм пацієнта від залишків штучних допінгів, шлаків і токсинів. У результаті нормалізується обмін речовин, стабілізується самопочуття і настрій хворого. Найголовніше завдання програми Детокс - купірувати фізичну залежність, домогтися стану тимчасової тверезості, що необхідно для успішної подальшої реабілітації.

Детоксикація допомагає вивести людину з запойного стану, подолати болісні симптоми ломки, абстинентного синдрому. Процедури проводяться досвідченими наркологами, індивідуально підбирають препарати для кожного пацієнта, а тому не несуть жодної небезпеки здоров'ю людини.

Психотерапія

При лікуванні психосоматичних захворювань, до числа яких відносяться алкоголізм і наркоманія, ключова роль відводиться психотерапії. Початкове завдання фахівців полягає в тому, щоб допомогти залежній людині сформувати правильні мотивації до одужання та утвердитися в них.

Далі за допомогою індивідуальних бесід, тестування, психоаналізу виявляються причини розвитку залежності в конкретному клінічному випадку та підбираються способи їх усунення. Лікарі-наркологи працюють по всесвітньо відомій системі «12 кроків», доповнюючи її елементами Гештальт-терапії, системного сімейного психоаналізу, арт-терапії, працетерапії та інших ефективних методик.

Кінцева мета психотерапії - подолання психологічної залежності від штучних допінгів, розкриття особистісного потенціалу, набуття нових життєвих цілей. Саме таке лікування відноситься до категорії довгострокових і дає стабільні позитивні результати.

Соціальна адаптація

Навіть після того, як людина пройде повний курс реабілітації в наркологічному центрі, рано говорити про одужання. Практика показує, що часто зриви відбуваються саме після виписки, при поверненні у звичне середовище та зіткненні з проблемами, спокусами реального світу.

Грамотне терапевтичний супровід, яке пропонує своїм пацієнтам реабілітаційний центр «Реванш +» у Харкові, дозволяє звести ризики можливого рецидиву до нульових показників. Співробітники клініки допомагають своїм підопічним налагодити життя після завершення лікування, стати повноцінними членами суспільства, всебічно реалізуватися. Тільки таким чином можна домогтися стану стабільної ремісії та уникнути повернення до вживання штучних допінгів.

Більш детально дізнатися про професійна допомога при боротьбі з патологічними залежностями ви можете на сайті https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua