Особливості лікування наркоманії у реабілітаційному центрі

Наркологічний центр «Реванш» пропонує професійне лікування наркоманії в Києві, що включає в собі детоксикацію, психологічну реабілітацію і соціальну підтримку. Клініка має всі необхідні ресурси, медикаменти та обладнання для повної перемоги з наркотичною залежністю.

Яке лікування наркоманії у реабілітаційному центрі?

Послуги клініки

Пацієнтам надаються такі види послуг, метою яких є лікування наркоманії:

 1. Попередня діагностика.

 2. Створення індивідуальної програми лікування та реабілітації.

 3. Виклик нарколога додому для надання першої екстреної допомоги.

 4. Примусове лікування наркотичної залежності, проведення мотивуючих бесід.

 5. Детоксикація організму, зняття абстинентного синдрому медикаментозними та біологічними методами.

 6. Терапія супутніх захворювань, відновлення фізичного здоров'я.

 7. Надання професійних консультацій.

 8. Психологічна реабілітація за програмою «12 кроків», доповнена арт-терапією, індивідуальним психоаналізом, працетерапією, сімейною психотерапією, кінезіотерапії, Гештальт-терапією.

 9. Психологічна підтримка членів сім'ї реабілітанта, лікування співзалежності.

 10. Допомога в соціальній адаптації колишніх наркозалежних, вирішення питань працевлаштування, формування правильних життєвих цінностях.

 11. Терапевтичне супровід після виписки з єдиного центру.

Отримати більш детальну інформацію про послуги і методи лікування, можна зателефонувавши за контактним номером телефону або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті клініки https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua. Центр працює цілодобово, без перерв і вихідних.

Переваги лікування наркоманії у приватному центрі

На відміну від наркодиспансерів приватні спеціалізовані центри не обмежуються очищенням організму, а застосовують в боротьбі з наркоманією довгострокові методи лікування, роблячи акцент на психологічній реабілітації. У клініці створені комфортабельні умови проживання, до послуг реабілітантів надаються затишні номери з сучасною обстановкою, спортзал, сауна.

Фахівці центру дбають про правильне харчування постояльців, організації дозвілля. Багато уваги приділяється питанням, що стосуються особистісного та фізичного відновлення наркозалежних пацієнтів. Реабілітанти займаються спортом, творчістю, відвідують культурно-масові заходи.

Програма реабілітації спрямована не тільки на подолання залежності, але й на формування нових життєвих цілей, здорових звичок, відновлення навичок спілкування, сімейних відносин. Таке всебічне поліпшення якості життя реабілітантів знижує ризики можливого рецидиву.

Після завершення лікування випускникам надається підтримка, як психологічна, так і соціальна, що дозволяє вирішити виникаючі насущні проблеми. Реабілітаційний центр «Реванш» лікування наркоманії проводить виключно на анонімній основі, без взяття пацієнта на облік і розголошення особистої інформації про нього.