Складний вибір меблі для ванної кімнати (https://mamadecor.ua/bathroom-furniture) полягає у величезному різноманітті властивостей і технічних характеристик, різноманітності форм і широкому асортименті розроблених дизайнерських рішень, допоможуть вам при виборі меблів для ванни.

Ці кілька простих порад, заснованих на особистому досвіді від, експертів МамаДекор допоможуть вам правильно вибрати і придбати меблі для ванної кімнати.

1. Вибираємо якість. Існує два основних матеріали при виготовленні меблів – це склеєна тирса (ДСП) і натуральне дерево-масив. ДСП розшифровується як «деревно-стружкова плита» і є дешевим замінником натурального дерева. Меблі, виготовлені з ДСП, швидко руйнуються, а при знаходженні у ванній – розмокають. Але досить лише однієї маленької відклеєної ділянки кромки, для того, щоб клей для тирси меблів з ДСП почав виділяти токсичну отруту – формальдегід, який викликає у людини онкологічні захворювання, обструкцію легенів, бронхіти, ниркову і печінкову недостатність та інші види захворювань.

Більш якісний матеріал – МДФ, технологія виробництва якого відрізняється від ДСП, що робить значностійкішим до впливу вологи. Якщо використовувати захиснф плівки і покриття – життя такого виробу подовжиться.

Якісні меблі для ванної виготовляється з натурального дерева. Купуючи меблі з натурального дерева, ви вибираєте здоров'я своїх дітей. Найкраще дерево для виготовлення меблів – масив ясеня. Ясень найменш гідроскопичний. Щільна структура дерева не вбирає воду. Тому меблі з масиву ясеня є кращоими на ринку меблями для ванної. Якісні меблі мають петлі з доводчиками – механізмом плавного закривання дверей, що запобігає гуркоту, і значно подовжує термін служби.

2. Вибираємо форму. Стилі дизайну інтер'єрів ванних кімнат – це не канон, а похідна від канонів, тому вони настільки різноманітні. Всього існує кілька найпопулярніших рішень для ванних кімнат.

Коли легкий візерунок доповнює плитку у ванній – хорошим рішенням буде вибрати меблі з візерунком на тумбі під раковину і на дзеркалі. Цей стиль ще називають "класичний сучасний стиль". Меблі в такому випадку вибираються з натурального дерева. Ніжки і фасади таких меблів обов'язково повинні мати округлу форму. Насправді, такий стиль є поєднанням Хай Тек і елементів бароко.

На самому популярному стилю в нашу епоху відноситься Хай Тек – це поєднання білого з будь-яким холодним кольором, квадратні форми тут мають легке округлення, а в якості матеріалів поєднуються скло, пластик і метал . Хай Тек – це максимальна спрощеність, при цьому, він вміє забирати краще у сформованих з часів Античності стилів.

Лофт характеризується високими стелями, з поєднанням бежевих панелей з червоною цеглою і чорною плиткою. Поєднання металу, і технічних кольорів з натуральним деревом створюють по-справжньому незвичайну атмосферу.

Кантрі – це квадратичні форми і поєднання білого з коричневим. Сільські мотиви: картаті рушники, м'яке, приглушене світло і витончена натуральність. У такому стилі дуже важлива сама фактура дерева на меблях для ванної.

Прованс характеризується світлими тонами, високою якістю кожного предмета і відображає французьку культуру в цілому, але найголовніше – округлі лінії. У такому стилі сама ванна може бути зроблена з натурального дерева. Плитка має переважно білий колір.

3. Вибираємо колір. Якісні меблі для ванної кімнати пыдкреслюють, навіть після розфарбовування, самі лінії фактури дерева. Найпоширенішими кольорами для оформлення ванних кімнат є: білий, бежевий, синій, блакитний, зелений, і сірий. Оскільки більшість ванн, раковин і пральних машин мають білий колір, найпопулярнішим став білий окрас меблів, вбудований в білу ванну кімнату.

4. Вибираємо розмір. Меблі для ванної кімнати мають ряд стандартних типорозмірів: 60-65, 70-75, 80-85 і 100-105 см. у невеликих ванних кімнатах найкраще, якщо тумба під раковину і дзеркало повністю заповнюють простір від ванної до стіни. Якщо його немає, то оптимальним рішенням буде невеликий розмір тумби і дзеркала – 65 см в ширину. У великих ванних кімнатах є можливість установки меблів для ванної великого розміру, тут вона виглядає більш вигідно, ніж проста раковина на ніжці.

5. При виборі меблів для ванної варто звернути увагу на матеріал виготовлення. Кращим матеріалом виготовлення є масив ясена. Ясень найменш гидроскопичен. Щільна структура дерева не вбирає воду. Так само слід звернути увагу на наявність доводчиків на петлях дверей тумби, і загальний стиль дизайну меблів, який повинен поєднуватися з дизайном ванної.