Без мяких меблів в наш час не зможе обійтися практично жодна сім'я, так як це дуже зручний вид меблів, на якій можна відпочити, почитати книгу, або розслабитися з чашкою чаю. Але угловые диваны так і прямой диван, навіть найякісніші, іноді втрачають свій зовнішній вигляд, а віднести його до фахівця не завжди є можливість, та й матеріальна можливість не всім дозволяє це зробити, тому єдиним виходом є відреставрувати диван самостійно. Багато хто не наважується це зробити, хоча в цьому немає нічого важкого, потрібно просто дотримуватися кількох наступних порад.

По-перше, необхідно буде перевірити каркас. Головне, щоб він був цілим, без тріщин, і інших пошкоджень. Ідеально, якщо у вас металевий каркас, так як він практично не ламається. Його потрібно буде тільки час від часу змащувати, щоб предмет меблів не скрипів. Якщо на каркасі є тріщини, то тоді рекомендується віднести його до майстра, який їх закрити, і зміцнить каркас, інакше починають диван не вдасться. Якщо каркас в нормальному стані, то потрібно просто підтягти всі кріплення.

По-друге, необхідно буде замінити набивку. Бажано вибирати тільки якісну набивання, яка прослужить кілька років, найкраще підійде латекс. Більш економним варіантом є поролон, проте він не досить якісний, і через кілька років диван все одно доведеться реставрувати заново. Розмістити набивання необхідно рівномірно, щоб не з'явилися ямки або горбки, інакше диван втратить свій комфорт, проте слід зауважити, щоб розмістити набивання рівномірно - доведеться досить довго повозитися.

По-третє, необхідно буде вибрати оббивку, що головним чином впливає на його зовнішній вигляд, тому матеріал для оббивки ліжка повинен бути якісним, так як якість дивана залежить не тільки від каркаса, але і від оббивки зокрема. Найкраще для оббивки цього предмету інтерєру використовувати шкіру, так як це найбільш популярний матеріал. Також можна використовувати і такі тканини, як сатин, велюр, гобелен, головне - щоб матеріал був якісним. Прикріпити оббивку дуже легко, для цього можна скористатися спеціальним степлером.

Якщо у вас немає дорогих матеріалів - це не біда. Реставрувати диван можна і з підручних засобів, головне - мати бажання, а можливість знайдеться зробити недорогие диваны.

Якщо ж Вам знадобиться новий диван, Ви зможете придбати його в нашому інтеренет-магазині https://divan-kiev.com.ua/ або ж за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 1.