Сьогодні пропонують чимало видів дверей для інтер'єру, тому вибір такої важливої деталі не повинен відбуватися під впливом миттєвого пориву. Тим більше, не варто відкладати покупку або вибір кольору дверей на останній, завершальний етап ремонту. Так, встановлювати ви будете їх в кінці, але стиль і зовнішній вигляд міжкімнатних перегородок повинен стати одним із елементів загальної концепції переробки вашої квартири.

Про значення, роль міжкімнатних дверей в інтер'єрі ми часто не замислюємося, залишаючи за ними лише функцію шумоізоляції, збереження тепла. А якщо провести експеримент і навіть в невідремонтованій квартирі просто замінити всі полотна, то домашній інтер'єр моментально перетворюється. Насправді секрет такого сприйняття досить простий – самі по собі прорізи мають досить велику площу, так що закриті, вони обов'язково привертають до себе підвищену увагу. Якщо вони брудні, негарні, нудні, то це може зіпсувати загальне враження навіть від якісно оброблених стін або дорогого підлогового покриття. На ринку ви побачите величезну кількість виробників, які пропонують вироби різних форм, конфігурацій, з декількох видів матеріалу. Найкрайщий вибір ви зробите, якщо завітаєте на http://dveribelorussii.com.ua/ua/catalog/interior/, де запропоновані найякісніші та суперстильні двері для інтер’єру.

Навіть якщо у вас скромний бюджет, то вибрати буває дуже нелегко, а вже перед тими, хто планує витратити на цей предмет досить велику кількість грошей, і зовсім стає складне завдання. Отже, для початку визначимося з матеріалами, з якими працюють 90% виробників. Найдорожчий, але, як не парадоксально, найпопулярніший серед матеріалів - натуральне дерево. Його використовують не тільки для стилів рустик, прованс, кантрі, але і практично у всіх, так як сучасний найширший вибір порід дерева і способів їх обробки дають дизайнерам величезний простір для творчості. Дерев'яні міжкімнатні двері в інтер'єрі мають цілу низку достоїнств: вони міцні, довговічні, і не примхливі у догляді, а найголовніше їх перевага – зовнішній вигляд. Професіонали вважають, що навіть при недостатньому бюджеті прості соснові конструкції будуть виглядати виграшно в порівнянні з якимись дорогими виробами з шпону або дешевих ламінованих матеріалів. Що стосується недоліків, то вони є у всіх, а для дерева це його водобоязнь. Бажано не розміщувати його в кімнатах з високою вологістю, там, де все кипить, парить, ллється вода. Це приведе до збільшення полотна і його можливо поведе в яку-небудь сторону.