Львів - одне з найкрасивіших і розвиненіших міст України. Недивно, що багато наших співвітчизників мріють тут жити. Однак, щоб перебратися у Львів, спершу треба вирішити квартирне питання. Оптимальним варіантом буде покупка власного житла, адже витрачати щомісяця на оренду невигідно.

Але ось процес покупки відлякує багатьох користувачів. Дійсно, не так і просто підібрати потрібний варіант в незнайомому місті. Давайте розберемося, з чого почати пошуки і на що звернути увагу.

Чому краще обрати новобудови?

Більшість українців починають пошук квартири з моніторингу вторинного ринку житла. Однак це не найкращий варіант. Такі квартири коштують дорого і можуть принести масу проблем з документами. Тому набагато простіше в'їхати в новий будинок.

Якщо ви хочете купити квартиру у львові в новобудові, то знайдіть якісний тематичний портал. Наприклад, подивитися пропозиції можна на порталі greenyard.com.ua. Компанія співпрацює тільки з відповідальними забудовниками і пропонує клієнтам найкращі варіанти житла.

Важлива перевага нових житлових комплексів в тому, що у них немає зносу. Ви можете не переживати, що через пару десятків років будівля почне руйнуватися або деформуватися.

До того ж новобудови стильні, продумані і зручні. Забудовники при складанні дизайн-проекту орієнтуються на сучасні тенденції і це приносить чудовий результат. У будинках «розумне» планування квартир, що дозволяє мешканцям без проблем розташуватися на виділених їм квадратних метрах.

Що врахувати при покупці новобудови?

Якщо ви вирішили шукати квартиру в новому житловому комплексі, то спочатку визначитеся з районом. Більшість новобудов зводиться в тихих спальних районах. Вони дуже зручні для життя. Не варто побоюватися, що у вас будуть труднощі з поїздками в центр Львова. Всі житлові комплекси забудовники розміщують близько транспортних вузлів. Це дозволяє швидко і легко добиратися до будь-яких районів міста.

Придивіться до інфраструктури. Важливо, щоб в крокової доступності були всі потрібні вам об'єкти. Йдеться про магазини, салони, ательє, клуби, аптеки і банківські відділення.

Якщо у вас є діти, то дізнавайтеся також про наявність поруч з будинком школи, ліцею чи дитячого садка. Непогано, якщо біля будинку будуть ігрові зони і спортивні майданчики, парк для прогулянок. Якщо ви врахуєте ці нюанси, то ніяких побутових складнощів у вас не буде.

Вдалого пошуку.