Надійний, безпечний, комфортний – це головні переваги Lexus. Бренд розробив цілу лінійку автомобілів. Помітний її представник Lexus UX. Це компактний кроссовер для міста. Концепт-кар був представлений у 2016 році. В Україні продаж серійних UX стартували тільки у 2019.

Кузов довжиною 4,5 метри з п’ятьма дверима, передній привід, м’яка підвіска, згладжує всі нерівності – Лексус зразка 2019 року вийшов дуже зручним.

Візуально він схожий на попередні автомобілі бренду. Це прекрасні лінії кузова, гострі грані, Х-подібна решітка радіатора. Цікаво оформлена задня оптика. Її зробили з популярною суцільною лінією, яка з’єднує фари.

Доступний Лексус у двох версіях:

  • UX 200. Модель з бензиновою системою.
  • UX 250Н. Гібридний автомобіль, який поєднує електромотор й ДВС.

Всі модифікації відрізняються плавним ходом, керованістю.

Водій і пасажири будуть відчувати себе комфортно в просторому салоні. Інтер’єр лаконічний, але виконаний зі смаком.

Купувати автомобілі краще в офіційних дилерів – так зручніше й надійніше. Про пропозиції дистриб’ютора Lexus Україна можна дізнатися детально на сайті lexus.ua. Тут представлені каталоги з автомобілями. У користувачів є можливість швидко порівняти моделі – спеціальна опція спрощує процес.

Співробітники компанії готові надати клієнтам консультацію. Зв’язатися з ними можна дізнавшись інформацію на сайті.

До основних переваг машини автовласники відносять:

  • стильний дизайн салону;
  • підвищену прохідність;
  • хорошу якість збірки.

Основним же мінусом може стати ціна. Проте, зважаючи на всі переваги, вона є цілком виправданою.

Lexus UX поєднує сміливий сучасний дизайн та зовнішність справжнього кроссовера з компактним кузовом. Адже перед розробниками стояло завдання переосмислити вже затвердженні у свідомостях уявлення про те, яким має бути подібний автомобіль. Lexus UX має сміливу передню частина з фірмовою решіткою радіатора та спортивний силует, що є абсолютно новим підходом у розробці кроссовера. Завдяки унікальній концепції побудови салону, в основі якого японська архітектурна концепція, наче стираються кордони між зовнішнім та внутрішнім простором.

Тож автомобіль Lexus UX – це унікальний дизайн, неперевершений комфорт та багато інших позитивних якостей. Всередині такого авто ви почуватиме себе як вдома – у безпечному та комфортному для водія середовищі.