Однією з найпопулярніших країн, що користується зростаючим інтересом серед туристів зі всієї Європи, а також з України є - Туреччина. Це країна, яка відома своїми чудовими краєвидами та незвичайною природою, зручним розташуванням і надзвичайно багатою культурою. Стабмул захоплює надзвичайно багатою історією та традиціями, які підкорюють серця туристів і захоплюють дух унікальними пам'ятками. Ви плануєте відпочинок в Туреччині, але ще не вибрали маршрут? Скористайтеся пропозицією агентства «Тangotravel», тут можна купити тур Стамбул за мінімальною ціною. Вашій увазі представлені акційні тури:

  • Неймовірній Стамбул.
  • Чарівний світанок Турции: Стамбул + Каппадокія.
  • Закохані в Стамбул. Авіатур з Харкова.
  • Закохані в Стамбул. Авіатур зі Львова.
  • Закохані в Стамбул. Авіатур з Києва.
  • Неймовірній Стамбул (Новорічний).

Чому варто вибрати тур в Стамбул?

Стамбул неспроста називають «столицею столиць». Цей другий за величиною мегаполіс Європи - єдине місто в світі, розташоване на двох континентах. Тут християнський та ісламський світи об'єднуються і пронизують один одного, тут пліч-о-пліч живуть люди різної національності, які разом створюють справжній симбіоз культур і звичаїв і тим самим надають місту неповторну атмосферу. Величезний і жвавий мегаполіс також сповнений пам'яток, які переносять нас у часи Візантійської імперії і могутньої Османської імперії.

Переваги покупки туру від компанії «Тangotravel» очевидні. На сайті можна вибрати будь-який напрямок. Детально ознайомитися з умовами подорожі і придбати тур по самій вигідною ціною. Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку вже сьогодні! Вас чекає кращий сервіс і обслуговування!