Проблема куріння сьогодні стоїть дуже гостро. Сигарети вже давно вийшли з моди, їм на зміну прийшов здоровий спосіб життя. Але курці не здатні так легко відмовитися від своєї звички. Їм на допомогу приходять компанії, які виробляють різні засоби для полегшення цього процесу. Наприклад, можна придбати антинікотиновий пластир Nicorette. Проте мало просто використовувати цей чи інший засіб. Куріння – психологічна проблема. А тому, щоб кинути палити треба чітко уявляти навіщо ви це робити. Наприклад, для того, щоб накопити на щось гроші. Або заради близьких.  Адже навіть ті люди, що не палять вдихають дим від сигарет і речовини, що шкодять здоров'ю, якщо знаходиться в оточенні курців. До того ж про власне здоров’я забувати не слід. При щоденному курінні в організм людини потрапляє ще більше шкідливих речовин. І варто знати про них, щоб було простіше стимулювати себе на відказ від сигарет.

Склад диму сигарет:

• Ціанистий водень - це компонент, який входить до складу щурячої отрути, він досить активний і дуже небезпечний для людського здоров'я. Робота легких за рахунок нього порушується, він сприяє появі бронхіту. Так само сприяє тканинному старінню, порушуючи тканинне дихання.

• Смола сигарет - сигарети в обов'язковому порядку містять у собі смолу, яка схожа на будівельну. Не варто думати, що присутній фільтр в сигареті здатний затримати всю кількість смоли. Дим навколишній курця під час куріння проникає в легені. Смоли, що містяться в сигаретах здатні викликати рак легенів.

• Сечовина - вона входить до складу сечі, і виконує функцію при палінні щодо поліпшення аромату і смаку.

• Мускус - заліза, що виділяється під час збудження китів, а також багатьох великих тварин. Він бере участь в закріпленні приємного смаку і запаху в обраних людиною сигаретах.

• ДДТ - під час вирощування тютюну, його обробляють речовиною від комах. Який згодом однозначно буде присутній в складі сигарет, хоч і не в великій кількості, але все одно єдуже шкідливим для людського здоров'я.

• Толуол - надає негативний вплив на роботу багатьох органів людського тіла. Його застосовують для створення лаків і фарб. А також з його допомогою бальзамують трупи.

• Кадмій - його використовують для виготовлення батарейок і фарб. Важкий метал.

• Окис вуглецю - м'язи серця за рахунок його присутності змушені справлятися з високим навантаженням, тканини стикаються з нестачею кисню, а також страждає головний мозок. Це відбувається за рахунок того, що такий газ здатний з'єднатися з гемоглобіном людини в багато разів активніше, ніж здатний на це кисень.

• Свинець і полоній - за рахунок накопичення цих речовин, може початися розвиток раку легенів. До цього схильні не тільки люди, що палять, а й ті, які просто вдихають сигаретний дим.

• Нафталін - за рахунок нього можливий розвиток анемії.

Якщо вам не шкода свого здоров'я, то варто подумати про оточуючих людей, які під час чого-небудь куріння стають мимоволі пасивними курцями. І отримують чималу шкоду для свого здоров'я.