Там повинно бути хороше освітлення, зручна форма розташування, мансарда може стати кабінетом, може бути спальнею, або просто вітальня. Якщо ви хочете отримати той мікроклімат, який бажаєте, обов'язково варто подумати про утеплення покрівлі. Потрібно правильно купити мансардне вікно roto (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/mansardni-vikna-roto/) та підібрати усі матеріали, гідроізоляційні та теплоізоляційні, і намагатися укладати їх, дотримуючись всіх норм і правил.

Всередині мансарда обшивається гіпсокартоном, з пароізоляційною плівкою. Обробка приміщення без плівки може призвести до появи конденсату в покрівельній конструкції. До питання пароізоляції треба буде підходити ще серйозніше, якщо ви задумали на мансардному поверсі зробити ванну або кухню.

Третій шар, це теплоізоляційний, наприклад корок для стін ціна (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-nastinniy/). Краще застосовувати до цього шару скловату, або мінераловатні утеплювачі. Вони не горять і добре забезпечують звукоізоляцію. Гідроізоляційний шар, захищає від води утеплювач. Тут краще використовувати паро пропускну мембрану, або поліпропіленову плівку. Між шарами необхідно зробити повітряний отвір у 3-5 см, так як застосування плівок вимагає вентиляції. Останній шар, самий основний — покриття покрівлі.

Постарайтеся правильно розмістити вікна, це поліпшить освітлення. Взагалі будівельні норми мають стандарт площі освітлення, не менше 10% всієї площі приміщення. Перед тим як замовляти вікна або інші будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/), скажіть продавцю яка у вас покрівля, так як від цього залежить образ окладу вікон. Потрібно правильно розташувати ручки на вікнах, для зручності відкривання. Всі вікна варто планувати при проекті мансарди.

Сходи на мансарду мають бути з одним маршем або з поворотом, дивіться самі. Але драбина повинна бути з нахилом приблизно 30-40 градусів. Східці шириною не повинні бути менше 30 сантиметрів. Ще у Франції була розроблена ідея використання кімнат під дахом. Це були спочатку кімнати для прислуги, майстерні, комори.