Вибір та покупка відповідних мансардних вікон - непросте завдання. Пропозиція виробника мансардних вікон VELUX величезна. Професійне обслуговування в авторизованих точках продажу, професійна збірка та надійний сервіс - покупка вікон сьогодні відрізняється від вибору багатьох років тому. Щоб мансардні вікна добре виконували свої функції, варто знати правила їх вибору на сайті https://vn.myprostir.com/. Найчастіше прийняття рішення про покупку конкретної моделі також залежить від розташування кімнати.

Які вікна вам потрібні?

Основне завдання мансардного вікна - не тільки забезпечити якомога більше денного світла, але й рівномірно освітити всі кути приміщення. Вікна в похилій стіні також повинні забезпечувати мешканцям візуальний контакт з навколишнім середовищем. Функціональність визначається:

  • їх розмірами,
  • площею скління,
  • також кількістю вікон в приміщенні.

Щоб забезпечити достатню кількість світла, рекомендується, щоб площа вікна становила приблизно 10% від площі підлоги. Перед покупкою корисно знати, який розмір вікна підганяти під розмір кімнати. Однак варто знати, що більша кількість вікон дає більш рівномірний розподіл світла, ніж одне велике. І тому одне велике вікно забезпечує в кімнаті на 2% менше світла, ніж два менших. Чотири невеликих вікна (з однаковою загальною площею скла), встановлених на протилежних ділянках даху, збільшують кількість світла на 19%.

Важливі розміри вікон

Довжина вікон повинна бути відрегульована під кутом даху, щоб як стоячи, так і сидячи, ви завжди могли дивитися назовні. Чим менше ухил даху, тим довше вікно. І навпаки - з крутим дахом воно може бути коротше. Ширина вікна часто регулюється з урахуванням відстані між кроквами, хоча це не є обмеженням, оскільки ширину отвору в даху можна легко відрегулювати по ширині вікна.

Високий базовий стандарт

У разі сучасних вікон основним стандартом є пропозиція, яка відповідає всім вимогам високої якості за доступною ціною. Є мансардні вікна з універсальним обладнанням, які ідеально підходять для всіх кімнат на горищі. Завдяки низькому коефіцієнту теплопередачі вони здатні відповідати високим вимогам по тепловому захисту. Вони мають зручну верхню чи нижню систему відкривання, що дозволяє встановлювати їх на різній висоті та пристосовувати до будь-якого дизайну інтер’єру.

Компанія ВЕЛЮКС пропонує вікна, що забезпечують високий стандарт використання. Вони ідеально підходять для всіх інтер'єрів, але особливо рекомендуються для спалень та дитячих кімнат.