Тротуарна плитка або бруківка являється одним з найдавніших видів покриття, що використовувались людьми. Покриття і в наш час не втратило своєї актуальності. Якісно здійснюють вкладання бруківки Тернопіль майстри компанії «Брук-Буд».

Переваги покриття з тротуарної плитки

Популярність використання різних видів бетонної бруківки для покриття постійно зростає, бо вкладання бруківки Тернопіль дозволяє створювати привабливу поверхню, що вигідно підкреслює оригінальний дизайн ландшафту. Крім того, тротуарна плитка (бруківка) зручна в монтажі та добре піддається ремонту. Всі переваги такого матеріалу для створення покриття можна оцінити, якщо укладання бруківки Тернопіль виконують професіонали з дотриманням будівельних норм та правил. Покриття з тротуарної плитки мають багато корисних властивостей:

 • завдяки високим показникам міцності, вони витримують інтенсивні навантаження;
 • протягом тривалого терміну експлуатації зберігають структуру матеріалу та привабливий вигляд;
 • для виготовлення плитки використовуються екологічно чисті природні матеріали, тому покриття не завдає шкоди здоров’ю людини й довкіллю;
 • дощова вода, просочуючись крізь стики між плитками, не створює на поверхні калюж;
 • поверхня покриття не потребує спеціального догляду.

Спеціалісти від «Брук-Буд» забезпечують комплексний підхід до укладання бруківки Тернопіль:

 • проводиться розробка ґрунту з ретельним плануванням рельєфу;
 • створюється вирівнювальний шар з щебеню та піску;
 • укладається бордюр;
 • облаштовується система водовідведення;
 • трамбування запобігає просіданню ґрунту;
 • якісно виконується мощення.   

Продукція компанії «Брук-Буд»

Підприємство Брук буд на протязі 20 років виробляє для Тернополя та області шляхом вібропресування та вібролиття якісні бетонні вироби: бруківку, огорожі, парапети, бордюри. Вся продукція проходить процедуру сертифікації. Якість виробів підтверджується протоколами випробувань власної лабораторії. За роки роботи підприємством не було отримано жодної претензії. 
Клієнтам пропонується широкий вибір зразків тротуарної плитки, що відрізняються відтінком кольору, формою, розміром, товщиною, фактурою. Тротуарна плитка від
«Брук-Буд» має широку сферу застосування. Вона дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї. Покриття з якісних бетонних фігурних елементів мощення кардинально змінюють вигляд прибудинкових територій, паркових зон, міських вулиць, майданчиків перед різними установами та торгово-розважальними центрами.
Компанія «Брук-Буд» надає правдиву інформацію про якість товарів, та реалізує їх за одними з найнижчих в регіоні цін. Покупці гуртових партій продукції та постійні клієнти отримують знижки. Замовлення виконуються оперативно. Доставлення будматеріалів на об’
єкт здійснюється за допомоги маніпулятора. Підприємство гарантує високу якість виробів. Клієнтам забезпечується високий рівень обслуговування.