Неправильне харчування, тривалий стрес, недотримання гігієни повсякденному житті і генетична схильність можуть привести до захворювань шлунково-кишкового тракту, які істотно обмежують повсякденну діяльність людини. Відсутність належної профілактики здоров'я і несвоєчасний початок лікування можуть привести до серйозних, часто незворотних змін в окремих органах травної системи. Щоб уникнути серйозних проблем, варто скористатися послугами гастроентеролог приватній клініці «Медок». Перейдіть на сайт: https://medok.vn.ua/gastroenterolog/ і ознайомтеся з послугами клініки, запишіться на консультацію фахівця.

Симптоми:

Часто виникає печія, нудота, блювота, запор або діарея, біль в животі, пожовтіння шкіри і наявність крові в калі, а також швидка втрата ваги є найбільш важливими і тривожними симптомами, що вказують на необхідність консультації з лікарем.

Чому варто скористатися послугами гастроентеролог?

Гастрологія - це галузь медицини, яка займається патологією травної системи, тобто стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, кишечника, підшлункової залози, печінки і жовчовивідних шляхів. Гастроентеролог надає послуги в області профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення. При виконанні завдань, пов'язаних з діагностикою, клініка використовує велику діагностичну базу, а також сучасно обладнану ендоскопічну лабораторію. Тут проводяться аналізи УЗД органів черевної порожніні, стілець-тест до Неlicobacter pylory.

Здорове і різноманітне харчування, а також вміння справлятися зі стресом - ось основні принципи, які допоможуть вам уникнути захворювань. Але якщо у вас вже виникли проблеми, не варто відкладати візит до гастроентеролог клініки «Медок».