Розмір, форма, дизайн - безсумнівно, всі ці фактори впливають на рішення про покупку тієї чи іншої душової кабіни. Ми прагнемо вибрати простору кабіну з сучасним дизайном, яка буде добре виглядати в ванній кімнаті. Однак набагато важливіше купити душову кабіну хорошої якості, яка вірою і правдою прослужить вам кілька десятиліть.

Головні властивості, які потрібно враховувати при виборі душової кабіни

• Розмір. Душова кабіна не повинна мати габарити менше 80 х 80 см, інакше митися в ній буде неможливо. Оптимальний розмір, починаючи з якого миття стає комфортним - 90 х 90 см.

Душові кабіни в широкому асортименті представлені в інтернет-магазині сертифікованої сантехніки Leoceramika!

• Піддон. Це основа душової кабіни, тому на його якість потрібно звертати особливу увагу. Він повинен бути виготовлений з цільного акрилового листа, армованого скловолокном. Піддон вбудовується у металеву раму для додання йому міцності. Дуже добре, якщо каркас підтримує піддон не тільки по периметру, але і по центру. Всі душові кабінки поставляються з піддоном, регульованим по висоті щодо статі. Внутрішня поверхня піддону повинна бути рифленою, неслизькою.

• Сидіння. Ця деталь має величезне значення, очевидно, що для комфортного і безпечного миття ніг доцільно присісти на сидінні, а не намагатися утримувати рівновагу, стоячи на одній нозі в слизькій піні шампуню. Так само, якщо ви купуєте багатофункціональні душові кабіни з гідромасажем, турецькою лазнею, ароматерапією. Наприклад, для того, щоб отримати ефект від парових процедур, вам доведеться провести на сидіння не менше 20 хвилин. Тому в магазині запитаєте дозволу посидіти на сидінні, подивіться, чи підходить воно вам по висоті і за розміром.

• Гідромасаж. Ця функція є практично в кожній душовій кабінці, за винятком супер економ-класу. Перед тим, як купити душову кабіну з гідромасажем, вам потрібно дізнатися тиск води у вашому будинку. Поцікавтеся у сантехніків, який напір на вашому поверсі, як він змінюється протягом доби. Більшість функцій душових кабін правильно працюють тільки при тиску вище 2-3 бар. Якщо ваш натиск менше, то не розраховуйте на хороший гідромасаж і тропічну зливу.

• Тропічна злива. Являє собою стаціонарну лійку верхнього душа збільшеного розміру з інтенсивним підмішуванням повітря в струмінь води. Завдяки незліченним повітряним бульбашок струменя води з лійки стають більш об'ємними і м'якими.

• Гідроізоляція дверей. Зверніть увагу на наявність силіконових ущільнювачів з магнітом на стиках дверей. Так, душові кабіни часто забезпечені намагніченим силіконовим ущільнювачем на стиках дверей, що забезпечує якісний захист від вологи і безшумне закривання дверей.