Сучасний чоловік може запросто обійтися без запонок, тростини і капелюхи, але шкарпетки він носить щодня, де б він не жив і чим би не займався. Хтось любить світлі, хтось темні, хтось з малюнком, а хтось без. Найголовніше - навчитися правильно їх вибирати.

Придбати якісні чоловічі, жіночі, та дитячі шкарпетки можна, пройшовши за посиланням https://varos.com.ua/!

Найкращий варіант - купити шкарпетки оптом і не шукати постійно пару. Про властивості шкарпеток губитися можна складати легенди. Вони часто пропадають в невідомому напрямку. Щоб не розшукувати постійно другий сірий або чорний з смужками - купуйте відразу мінімум одну упаковку (в ній зазвичай 20-30 штук).

Шкарпетки і ваш стиль

Найважливіше питання - шкарпетки до ділового стилю. Вони обов'язково повинні бути темними. Можна взяти в тон костюма, трохи світліше або трохи темніше. Чорні підходять до будь-якого костюма, а ось коричневі або сині не можна надягати з чорним або сірим. Тобто головне правило - поєднання тонів і приблизно один колір. До літнього молочному або бежевому костюма найкраще взяти такого ж кольору шкарпетки. Малюнок допускається тільки дуже невеликий, може бути тоненька рифлена смужка уздовж або вгорі по гумці.

До спортивного одягу підходять будь-які спортивні шкарпетки. Колір - на ваш розсуд. Можна вибрати білі, чорні або сині, з смужками або будь-яким спортивним малюнком.

Довжина шкарпеток

Шкарпетки під костюм повинні бути довгими, тобто навіть коли ви сідаєте, ноги не повинні оголятися. Це не просто негарно, але й непристойно.

Спортивні шкарпетки можуть бути як довгими, так і короткими. Надягають їх з мокасинами, кросівками, низькими кедами. Під високі кеди потрібні високі моделі.

Склад

Одна бавовна, якою би приємною вона не була, мало носиться, не тягнеться і сповзає. Тому в складі обов'язково повинен бути відсоток лайкри. Бажано, щоб його було не більше 15-20%. Занадто великий вміст синтетики роблять шкарпетки неприємними на дотик. Носитися вони будуть, може, і довше, але ноги в них будуть потіти.

Носити постійно однотонні речі - це значить обмежувати себе у виборі. Дозвольте собі урізноманітнити гардероб шкарпетковими виробами з візерунком. Подібний варіант прикрасить і пожвавить ваш комплект одягу. Правда, діяти слід обережно, щоб не зіпсувати наряд. Пам'ятайте, що в колірній гамі шкарпеток повинен зустрічатися відтінок брюк, а сам малюнок поєднуватися з візерунком на краватці або носової хустки, що визирає з кишені піджака. Одним словом, шкарпетки не повинні виглядати, як чужорідний елемент в ансамблі одягу.