Сьогодні більшість людей встановлює в своєму будинку або квартирі душову кабіну. І це зрозуміло, вона не займає багато місця, чудово підходить для купання дітей і тих, кому за медичними показниками, заборонено приймати ванну. А раз є душові кабінки, то слід правильно вибрати душові двері без яких явно не обійтися.

Тип даних конструкцій безпосередньо залежить від того, як вони відкриваються – це розпашні, розсувні та складні двері.

Перша модель, яку варто відзначити - це розпашні душові двері, тобто, до яких ви вже звикли. Вони не вимагають особливих умов догляду, легкі в експлуатації, але потребують додаткового простору для відкриття. Хоча і тут можна знайти вихід - придбати душові двері, що складаються з двох стулок.

На відміну від них розсувні душові двері зсуваються вздовж кабінки вправо або вліво, по спеціальним пластиковим або металевим направляючим. До того ж, вимагають дбайливого догляду, зате дозволяють значно заощадити простір. За своїм виглядом дані вироби бувають звичайними, напівкруглими або виконані у вигляді дверного полотна.

Ще одна модель, гідна згадки - складні душові двері, що вважаються певним компромісом між першими двома варіантами. Вони легкі в догляді і не потребують додаткового простору, швидко та тихо відкриваються, маючи ту ж комплектацію, що і розсувні вироби: підшипники, ролики та напрямні. Можуть регулюватися по довжині та прикрашатися різноманітним декором.

Незалежно від виду дверей, необхідно правильно підбирати до них фурнітуру. Тільки якісні кріпильні елементи зможуть гарантувати їх довговічність та герметичність.

Матеріал для виготовлення

Так як вологість та температура у ванній кімнаті завжди дещо підвищені, важливо вибирати двері, виготовлені з вологостійких матеріалів. Це може бути:

  • Пластик - вироби, створені з нього, досить міцні та легкі. Однак з часом можуть пожовтіти та покритися розводами і подряпинами.
  • Скло - скляні двері для душових кабін коштують трохи дорожче пластикових, зате вони більш довговічні, прозорі, міцні, до того ж можуть бути оброблені водовідштовхувальними засобами та прикрашені різноманітними малюнками.

Кріплення, шарніри, ролики виготовляються з пластика (економ варіант), латуні або цинку. Що стосується профілів, то вони виробляються з алюмінію, ABC-пластика (економ варіант) або акрилу.

Вже сьогодні ви можете купити душові двері в нашому інтернет магазині. Не забувайте, у нас представлені тільки найкращі моделі.