Жіночий алкоголізм —  це надзвичайно важка хвороба. Чим швидше розпочати процес лікування, тим більша ймовірність того, що вдасться досягти позитивних результатів. Крім того, лікування жіночого алкоголізму має ряд нюансів, які потрібно обов’язково враховувати. З цією метою оптимальним варіантом буде звернутися в спеціалізований медичний заклад, а саме наркологічний центр “Життя”.

Основні нюанси лікування

Алкоголізм —  це тяжка залежність, від якої позбутися самостійно вдається не кожному. Залежна від алкогольних напоїв людина страждає і фізично, і емоційно. Розвиток хвороби в чоловічому та жіночому організмах має ряд відмінностей. Водночас, існують і певні закономірності. Так, жінки набагато швидше звикають до алкоголю. Основна причина цього пов’язана з тим, що жінки мають меншу масу тіла та загальну кількість рідини в організмі.

Лікування жіночого алкоголізму в спеціалізованому наркологічному центрі має ряд переваг:

  • проведення кваліфікованої діагностики та підбір найбільш ефективних методик лікування;
  • допомога професійних спеціалістів з багаторічним досвідом;
  • збереження повної анонімності;
  • гарантія результату.

Лікування жіночого алкоголізму можливе на різних стадіях. Проте чим швидше жінка звернеться за допомогою до спеціалізованого закладу, тим краще. Це в декілька разів прискорить процес лікування. Потрібно враховувати і те, що лікування в наркологічному центрі проводиться в декілька етапів.

Перший етап присвячений повноцінній діагностиці та виявленню стадії алкоголізму. Пацієнту назначаються аналізи, проводяться додатково психологічні тести. Це сприяє тому, що після проходження курсу лікування, відновлюється не тільки фізичне, але і емоційне здоров’я. Таким чином, після проходження реабілітації жінка має змогу розпочати знову повноцінне життя.

Для цього використовуються авторські програми лікування. Досвідчені лікарі роблять усе необхідне для того, щоб самопочуття та фізичне здоров’я жінки повернулось в норму. В цьому питанні багато чого залежить і від бажання пацієнта, його мотивації. Якщо жінка прагне позбутися від звички постійно вживати алкогольні напої в великому обсязі, то їй потрібно докласти для цього максимум зусиль.

Звертання в наркологічний центр не є панацеєю. Але воно є першим кроком для кожної жінки, що страждає від залежності і бажає знову розпочати нормальне, повноцінне життя.