Ринок криптовалюта відомий високою волатильністю, завдяки якій одні люди заробляють мільйони, а інші – втрачають свої заощадження. Деякі вирішують взяти гроші в кредит онлайн на картку з метою купити криптовалюту, щоб в потрібний момент продати та істотно збільшити свій капітал. Ми вирішили ретельно вивчити це питання, адже багатьом інвесторам дійсно вдається мати зиск щодня.

Чи варто купувати криптовалюту за позикові кошти

У грудні 2020 року Верховна Рада України в першому читанні прийняла законопроект «Про віртуальні активи». Українці вже можуть купувати та продавати цифрові монети через онлайн-обмінники та спеціальні біржі, а після остаточного прийняття законопроекту криптовалюта зовсім стане невід'ємною частиною життя українців.

З огляду на легалізацію віртуальних активів та стрімке зростання ринку, більшість замислилися про оформлення кредиту онлайн на карту в Україні з метою покупки цифрових монет. На сервісі https://groshman.com.ua можна взяти гроші в борг для будь-яких цілей. Вам вдасться протягом 15 хвилин отримати позикові кошти, купити криптовалюту, а в момент зростання ціни – продати монети та повернути позику.

Ніхто не може передбачити курс монет, особливо альткоїнів. Однак грамотна оцінка поточного стану ринку, вибір перспективних криптовалют, вивчення умов кредитування в конкретному фінансовій установі дозволить заробити на зміні курсу як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Як взяти гроші онлайн для покупки криптовалюти

На біржі криптовалют Binance можна поповнити рахунок на суму мінімум 450 гривень. Якщо вирішили інвестувати позикові кошти, вкладайте ту суму, яку ви зможете повернути навіть в разі зниження курсу обраних вами цифрових монет.

Підібрати кредит онлайн на карту в Україні можна на Groshman. На сервісі зібрані пропозиції від перевірених фінансових установ, які готові видати перший кредит на суму до 10 000 грн. Вам не доведеться збирати папери для підтвердження офіційного місця роботи та стабільного доходу, приводити поручителів, залишати цінні речі в заставу.

Є кілька причин отримати гроші в кредит онлайн на картку для покупки криптовалют:

  • подача заявки в будь-який час доби;

  • видача грошей на будь-які цілі;

  • мінімальні вікові ліміти – від 18 років;

  • досить мати паспорт та ідентифікаційний код;

  • розгляд запитів протягом 15 хвилин;

  • переказ грошей на карту відразу після схвалення заявки;

  • видача кредиту навіть людям з поганою кредитною історією.

У разі оформлення кредиту онлайн на карту в Україні з метою покупки криптовалюти величезною перевагою є можливість повного або часткового повернення грошей. Якщо хочете продовжити терміни виплат, досить виплатити нараховані відсотки та вибрати нову крайню дату. Якщо правильно використовувати дострокове закриття та пролонгацію, вдасться заробити на торгівлі криптовалюта та повернути кредит без погіршення кредитної історії.