Складно зупинити маля, котре активно знайомиться з навколишнім світом. Особливо якщо в його полі зору виявився батьківський фотоапарат: річ складна, тендітна та вдвічі цікавіша за інші іграшки, адже з нею не дозволено грати. Проте, якщо крихітка проявляє інтерес до такої техніки, її не потрібно зупиняти. Краще заохотити цікавість, подарувавши дитячий цифровий фотоапарат — корисну іграшку, здатну на більше, ніж просто знімати.

Особливості вибору

Підібрати функціональну модель фотокамери, яка довго не набридне юному досліднику, допоможуть:

  • яскравий дизайн корпусу чи/або чохла;
  • звукові та світлові ефекти;
  • простота меню;
  • наявність ігор;
  • симпатичні фоторамки;
  • можливість програвання музики з карти пам'яті.

На цьому перелік привабливих особливостей не закінчується, адже деякі виробники доповнюють дитячий цифровий фотоапарат функціями відеокамери, диктофона та навіть рації. Тому перед покупкою корисної іграшки рекомендуємо уважно вивчити асортимент та порівняти мінімум 2-3 відповідних моделі, залишивши підсумкове право вибору за маленьким фотографом.

Дорослі параметри дитячого цифрового фотоапарата

Складно знайти ідеальну фотокамеру, яка не тільки сподобається малюкові, але й влаштує його батьків. Однак спростити пошуки допоможуть наступні орієнтири:

  1. Корпус — ударостійкий, зносостійкий, зі згладженими кутами, без токсичних речовин або барвників у складі.
  2. Чохол — додатковий захист дитячого цифрового фотоапарата від пошкоджень та водночас яскравий аксесуар, який подовжує життя камері (коли малятко підросте, чохол можна зняти, явивши світу більш «дорослий» мінімалістичний дизайн корпусу).
  3. Захист відсіку карти пам'яті від цікавих пальчиків.
  4. Вага, котра підбирається відповідно до віку. Залежно від складності моделі, вона становить від 100 до 500 г.
  5. Ємність акумулятора. Одного заряду повинно вистачати мінімум на 150-200 знімків, а у хороших дитячих цифрових фотоапаратів цей показник починається з позначки 220 кадрів.
  6. Якість знімання, яка залежить від складності камери та може становити до 20 Мпкс.
  7. Кращий вид знімання. Спрощення відбилося на можливості дитячої цифрової камери робити як фото, так і відео. Зазвичай з її допомогою добре виходить лише щось одне. Інша функція (якщо вона є) виявляється другорядною і, відповідно, сильно обмеженою за якістю результату.

Спираючись на ці критерії легко обрати добротний цифровий фотоапарат, здатний тривалий час розважати дитину - https://xoko.ua/product-category/interaktivni-igrashki/fotoaparati/.

На що ще звернути увагу

Різні моделі цієї техніки орієнтовані на вікові особливості дітей: дошкільників (від 3-х років), школярів та підлітків. Основні відмінності дитячих цифрових фотоапаратів з цих категорій полягають в дизайні, складності меню та додаткових опціях.

Підбираючи іграшку для самих маленьких, крім простоти меню й делікатного спалаху бажано так само передбачити можливість виключення дитячого фотоапарату через секретну кнопку. Не менш корисним виявиться й розширений звуковий функціонал, що включає прості сигнали — імітація клацання затвора, чи складніші — підбадьорливі вирази, які звучать у відповідь на дії дитини.

При покупці дитячого цифрового фотоапарата для школяра, рекомендуємо звернути увагу на моделі з регульованою гучністю, великою кількістю встановлених ігор та різних фоторамок. А ось для підлітків краще підійдуть варіанти з помірно яскравим дизайном, не дуже спрощеним меню, можливістю прослуховування музики й технічними характеристиками, орієнтованими на отримання якісних фото чи відео.