Шукаєте де краще відпочити на Закарпатті? Для того аби провести дійсно неперевершений та незабутній відпочинок в Закарпатті зовсім не потрібно придумувати щось нереально складне й тим більш витрачати місяці на підготовку програми відпочинку. Для того аби ваш відпочинок на Закарпатті пройшов на якомога вищому рівні, досить звернутися в сучасний чотиризірковий спа-готель на Закарпатті «Жива Вода».

Чому варто обрати спа-готель «Жива Вода»?

Цьому є безліч причин. Перш за все хочемо відзначити що для тих, хто шукає де можна відпочити в Закарпатті, наприклад, спортивним групам, в спа-готелі запропонують найкращі умови проживання для всіх спортивних груп зі всієї України. Незалежно від того чи це учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл, плавці, тріатлоністи та інші, а в готелі для комфортного проживання та відпочинку будуть забезпечені всі необхідні умови в тому числі й умови для комфортних тренувань, харчування та різноманітної активності.

Сучасний комплекс розташований на висоті 600 метрів над рівнем моря, що робить його ще більш сприятливим місцем для заняття спортом.

Умови розташування для спортивних груп

Задля комфорту та якомога найкращого розташування в готелі запропонують розміщення у номерах класу «Стандарт покращений» на 4 особи. Вартість розміщення 950 грн за добу з однієї людини. Також є доступною можливість розміщення у номерах класу «Економ» по дві особи. Вартість розміщення 1050 грн за добу з однієї людини.

У вартість розміщення входить:

  • триразове харчування (меню обов'язково узгоджується з відпочивальниками додатково);
  • можливість користування басейном, ексклюзивно для кожної окремої групи (обговорюється індивідуально);
  • один сеанс часу проведення у соляній кімнаті у подарунок за умови проживання в готелі понад три доби;
  • безкоштовне відвідування тренажерні зали.

За додаткову оплату можна скористатися прокатом велосипедів, різними видами масажу, відвідуванням чану та руської лазні, екскурсіями та походами в гори, трансфером. Крім того, готельнооздоровчий комплекс в Закарпатті пропонує додаткові переваги для керівників груп. Зокрема за умови якщо група складається із 20-30 осіб, керівник групи проживає в готелі безкоштовно з окремою оплатою харчування. Якщо ж група складається із 30-40 осіб, керівник групи проживає та харчується в готелі безкоштовно. Зазначимо, що керівнику групи надається окремий номер для проживання.

Для того аби почути відповіді на цікавлячі вас запитання або щоб більш детально обговорити умови відпочинку в СПА-готелі, звертайтеся до спеціалістів за номером телефону +38 (067) 370-84-71.

Джерело: https://jivavoda.com.ua/sportyvnym-grupam