Кожній рослині для повноцінного розвитку потрібно створювати особливі та індивідуальні умови. Оскільки органічне добриво ЯРОС е універсальним засобом, то воно дуже гарно підійде як добриво для хвойних. Тут як і у випадку з іншими рослинами, варто враховувати індивідуальні властивості рослин.

До складу органічного добрива ЯРОС надходять різні групи мікроорганізмів, які сприяють не тільки розвитку рослин, але й їхнього живлення. Теж саме можна казати і про добриво для хвойних, яке можна придбати у вільному досягненні на сторінках інтернет магазину iaros.com.ua. Замовлення тут можна зробити не виходячи з будинку та у різних об’ємах. Приємна ціна на засіб також здивує.

Висаджуємо хвойні рослини з ЯРОСом правильно

Саме восени можна і бажано висаджувати хвойні рослини. Майже всі рослини спеціалісти рекомендують висаджувати восени, тому що в цей період часу акліматизація її буде проходити найбільш безболісно. Ще можна це робити навесні і навіть взимку. Влітку та пізно навесні краще не робити цього, хоча за винятком випадків таке можна робити з рослинами, які мають закриту корневу систему. А вже якшо розмовляти тверезо, то взимку для хвойних самий найкращий період висаджування. Коріння взимку не травмується, тому що грунт з коріння не обсипається і дерево краще адаптується.

Для висадження хвойних виривають яму, яка повинна бути в два або три рази ширше та більше за глибиною ніж розміри корневої системи деревини. Обов’язково дно ями заповнюємо дренажем три сантиметровим шаром, а далі грунтовою сумішшю.

Саджанець засипаємо субтрактом поступово, бо не повинно залишитися ні жодної повітряної порожнини. Потім рослину рясно поливають із додаванням органічного добрива ЯРОС.

Для поливу саджанців розчин потрібно заготувати заранше. Тобто вода повинна бути відстояною і без хлору. До води додається ЯРОС в пропорціях на 10 л води до 50 мл концентрату. Кожна рослина потребує до двох відер води.

Коли вода осіла, додають ще трохи субтракту.

Застосування органічного добрива ЯРОС дуже важливе для хвойних, бо:

- воно є стимулятором розвитку рослини;

- покращує фотосинтез;

- робить інтенсифікацію процессу росту;

- рослина стає набагато стійкішою до шкідників та хвороб.

Органічне добриво ЯРОС дуже цінується серед українців. Бо без нього неможливо досягти успіху в садівництві та вирощуванні різних культур. Цього концентрованого розчину вистачить набагато підгодівель рослин. На сторінках інтернет магазину представлено фасування засабу у 250 мл, 1 л та 20 л. Придбати його можна завжди, навіть не виходячи з хати. Менеджери інтернет магазину iaros.com.ua завжди допоможуть оформити замовлення у любих об’ємах. Рослини повинні отримати різномаїття корисних речовин, щоб віддячити гарним врожаєм. До складу добрива надходять тільки натуральні складові без хімії, тому воно таке корисне та безпечне.