Компанія «Ампераж» - це якісне та оперативне виконання електромонтажних робіт будь-якої складності у Львові та Львівській області: від заміни розетки до проведення монтажу електрики під ключ. При монтажі електропроводки спеціалісти-електрики дотримуються всіх вимог електробезпеки, роблять все акуратно, як по лінійці. Після закінчення роботи ви отримаєте надійну та безпечну електрику, яка прослужить довгі роки. Висококваліфіковані фахівці успішно виконують електромонтажні роботи у Львові та області вже більше восьми років. Завжди раді прийти до Вас на допомогу і вирішити будь-яку проблему, усунути будь-яку несправність.

Чому варто обрати «Ампераж»?

  • Електромонтажні роботи в короткі терміни та за доступною ціною.
  • Виконають будь-яку роботу: прокладання електричних мереж, встановлення щитових, монтаж заземлюючих пристроїв, встановлення розеток, вимикачів та світильників, монтаж електричної теплої підлоги.
  • Використовують якісні та надійні матеріали.
  • Безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт для консультації та складання кошторису.
  • Працівники – майстри своєї справи.
  • Гарантія на виконані роботи.

Комплексний електромонтаж будь-яких приміщень, завдання не просте, тому, як і в будь-якій сфері, електромонтажні роботи повинні виконувати тільки професіоналами своєї справи. Саме тому варто звернутись в компанію «Ампераж». У бригадах працюють тільки професійні електрики зі стажем роботи від п’яти років. Всі фахівці мають посвідчення про перевірку знань з електробезпеки, мають відповідні групи допуску. Тому звертайтесь в компанію «Ампераж» за послугами з електромонтажу.