Незважаючи на те, що в нинішній час знайти людей для створення сайту не так вже й складно, кваліфікованих фахівців завжди менше, ніж самоучок, що займаються цією справою на аматорському рівні. Щоб не помилитися з вибором професіоналів, краще звертатися до перевірених і надійних компаній, які гарантують якість послуг. Звичайно, студент-програміст Василь або Петро з сусіднього під'їзду можуть зробити дешевше, але немає ніякої гарантії того, що через деякий час з'явиться необхідність звернутися до більш кваліфікованого фахівця, якому доведеться виправляти допущені помилки.

Найкраще спочатку довірити створення сайту тим, хто має в цій галузі достатній досвід і готовий працювати якісно. Саме такі люди становлять команду професіоналів компанії IST.Group.

Створення сайту з урахуванням ваших потреб

Фахівці IST.Group, перш ніж переходити до виконання замовлення, детально знайомляться зі сферою вашої діяльності, щоб узгодити орієнтовний формат і структуру інтернет-ресурсу. Створення сайту обгрунтовується потребами клієнта. Якщо мова йде про ресурси навчального закладу або органу виконавчої влади, потрібен масштабний сайт з безліччю меню та корисною інформацією. При цьому він не повинен бути обтяжений зайвим функціоналом, який буде збивати з пантелику.

Якщо є потреба в сайті, який не передбачає динаміки, а покликаний просто доносити важливу інформацію про підприємство чи людину, можна обмежитися форматом «візитки». У разі необхідності в періодичному оновленні інформації, можна створити меню блогу.

Деяким людям потрібен сайт, який буде функціонувати безпосередньо в формі блогу - без будь-яких зайвих меню. Свій блог набагато легше монетизувати, якщо він розміщений під окремим доменом і на хостингу, який вибрали ви самі.

Багатьом клієнтам потрібні сайти в форматі інформаційних порталів та форумів. Їх розробкою із задоволенням займуться фахівці компанії IST.Group.

Окрім розробки сайтів багатьом підприємствам потрібна зручна та автоматизована система, що дозволяє автоматизовувати багато процесів та підвищувати ефективність праці співробітників підприємства. Ці функціїї виконують спеціалньі програми, деякі з них пишуться спеціально під одну галузь бізнесу або навіть підприємство. Наша компанія також займаеться створенням програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/ для компаній з урахуванням побажань клієнта. Наприклад, наша команда створила програму для агентств нерухомості, яка дозволила робити рутинні задачі більш швидко та зручно, тим самим звільнив велику кількість часу для співробітників

Кожному замовнику гарантується:

  • розробка сайту з урахуванням його побажань і потреб ресурсу;

  • створення зручного для користування базису, який буде функціонувати без проблем і перебоїв та який можна буде збагатити додатковим функціоналом;

  • прийнятна цінова політика.

Компанія IST.Group має представництва у Києві, Одесі та Харкові, обслуговуючи безліч зацікавлених клієнтів з усієї України.