Контекстна реклама — це інструмент, яким варто добре користуватися. Гаразд, і як? Ваша реклама повинна показуватися в потрібному місці, в потрібний час і з потрібним вмістом. Чому це так важливо? Шістдесят чотири відсотки користувачів мережі вважають рекламу дратівливою і нав'язливою. З іншого боку, 45% інтернет-користувачів взагалі не помічають онлайн-рекламу, навіть якщо вона не заблокована. Отже, контекстний аспект може надати рішення цієї проблеми.

Контекстна реклама — це насправді дуже стара і проста стратегія. Багато брендів транслюють телевізійні ролики під час своїх програм, які в різних відносинах найбільш підходять в якості «фону» для їх товарів. Подумайте про товари для жінок, чиї рекламні ролики з'являються до, під час або незадовго до мильної опери. Що ви бачите, коли дивитеся матч? Перед першим свистком і в перерві. Пиво чи чіпси не дарма привертають вашу увагу. Контекстна реклама спрямована на те, щоб змусити потрібного покупця побачити найбільш релевантне повідомлення в найбільш відповідний момент.

Агентство M. System пропонує своїм клієнтам повний спектр можливостей Google Adwords. Таким чином, у нас є можливість використовувати базові функції кампанії, які представляють собою спонсорські посилання, рекламу, що розміщується на платформі GDN, на YouTube або у верхній частині карток користувачів Gmail. Інший варіант — ремаркетинг це контекстна реклама, яка показуэться користувачам Інтернету, які вже відвідали ваш сайт. Інструментом, який використовується для потреб інтернет-магазинів, буде реклама товарів, яка складається з фотографій товарів із зазначенням назви і ціни.

Чим контекстна реклама відрізняється від поведінкової реклами?

У той час як таргетинг контекстної реклами здійснюється шляхом набору ключових слів, поведінкова реклама — це коли оголошення показуються користувачам залежно від їх поведінки в Інтернеті. Це може бути ваша історія переглядів, натиснуті посилання, час, проведений на сторінці або сайті, коли вони останній раз щось шукали і як вони взаємодіяли з сайтом в цілому. Користувачі зі схожими профілями групуються разом, і рекламодавці можуть націлювати свої об'яви на цю групу. Зазвичай це називається ретаргетінгом.

Наприклад, припустимо, що ви шукаєте нову машину. Ви починаєте пошук з введення «сімейний автомобіль» або «позашляховик». Ви тільки починаєте пошук, бажаючи спочатку пролистати весь Інтернет, щоб зробити кращий вибір. Що буде далі? В той же день, коли заходиш ввечері в Facebook, ви бачите тільки рекламу автомобілів — сімейних і позашляхових. Це поведінкова реклама. Візьмемо інший приклад. Ви все ще в тій же ситуації — шукаєте нову машину. В ході дослідження ви починаєте читати блог про кращі сімейні та позашляхові автомобілі на ринку. Справа ви можете побачити кілька оголошень про продаж сімейних автомобілів, а також найближчий автосалон, який продає автомобілі лише 4 × 4. Це націлювання за контекстом. Ви можете замовити контекстну рекламу на сайті https://msystem.com.ua/ua/ та бути впевнені, що саме ваше оголошення побачать ваші потенційні клієнти.

У чому переваги контекстної реклами?

Контекстна реклама в цифровому світі має безліч переваг:

  • Перше — це актуальність. З самого початку ви можете припустити, що той, хто побачить ваші оголошення, знайде їх більш цікавими.
  • Публікація більш персоналізованої та релевантної реклами, орієнтованої на вашу цільову групу, дає набагато кращий ефект. Цікаво, що якщо ви можете точно оцінити, чи є даний контекст сприятливим середовищем для вашої реклами, розміщення його поруч з потрібним контентом додатково підсилює зміст тексту. Це також чудовий спосіб боротися з набридливої рекламою.