При виборі товарів для дітей радимо батькам завжди враховувати бажання власної дитини, її уподобання та інтереси, вікові особливості розвитку малюка, та безпеку. В інтернет-магазині Chadoshop представлений широкий вибір дитячих товарів, в якому клієнти зможуть купити безпечні для здоров'я іграшки своїм дітям.

Головне - це безпека

Отже, як зрозуміти що потрібне саме вашій дитині?

  1. Насамперед дитячі речі обов'язково повинні бути безпечними. Тому не слід купувати іграшки з неякісного матеріалу. Товари виготовлені з натуральної шкіри, натурального хутра чи кори дерева не варто купувати малюкам віком до трьох років.
  2. Іграшка не повинна мати неприємний або токсичний запах.
  3. Звісно, що вона не має складатися з гострих частин та кутів, які можуть спричинити шкоду для життя чи здоров'я малюка.
  4. Також не слід купувати нічого що містить у своєму складі дрібні деталі дітям до трьох років. З метою уникнення потрапляння дрібних частин до дихальних шляхів дитини.
  5. Зверніть увагу на колір іграшки. Бажано, щоб вона мала природний колір. Адже занадто яскраві кольори можуть містити у своєму складі токсини. Крім того, вони можуть негативно вплинути на настрій дитини, роздратувати та налякати її.
  6. А брязкальця та музичні інструменти повинні мати приємний звук. Вони не повинні викликати роздратування та страх у дитини.

Здійснюємо мрії дітей

Звісно що для дітей різної вікової категорії слід обирати іграшки, які сприятимуть її розвитку.

Для малюків віком до одного року краще обирати товари які сприятимуть розвитку дрібної моторики. В інтернет-магазинах дитячих товарів - великий асортимент всього необхідного. Можна обрати для них брязкальця, кубики середніх розмірів, піраміди та невеликі м'які іграшки.

Дівчаткам і хлопчикам віком від одного до трьох років наш магазин пропонує такі товари для дітей: каталки, ляльковий посуд, фарби, пластилін. Мозаїка, конструктори, м'які пазли. Набори для гри в піску та багато іншого.

Для дошкільнят віком від трьох до шести років на сайті https://www.chadoshop.com.ua/ ви можете заказати багато цікавих та корисних речей для розвитку вашої дитини. Яскравим прикладом їх можуть бути солдатики, машинки для хлопчиків, інтерактивні ляльки для дівчаток. Іграшки у формі звірів або казкових персонажів. М'ячі, роботи, трансформери, конструктори. Водяна зброя, мольберти, дошки для малювання. Набори для дитячої творчості. Набори лікаря, юного рятувальника, будівника, кухаря та багато інші товари.

Для дітей шкільного віку наш дитячий магазин пропонує купувати автомобілі на радіокеруванні, музичні інструменти, рації, біноклі, настільні ігри. Колиски, гойдалки, меблі для ляльок та багато інших цікавих речей.

В інтернет-магазині Chadoshop ви можете заказати будь-які товари, які задовільняють потреби та бажання вашої дитини. Допоможуть їй розвиватися та пізнавати навколишній світ. Та найголовніше купуючи іграшки в нашому інтернет-магазині ви можете не турбуватися про безпеку вашої дитини. Адже весь товар створений тільки з якісних та екологічних матеріалів. Вони є абсолютно безпечними для життя та здоров'я ваших дітей.