На сьогоднішній день сабвуфери є затребуваним і улюбленим аксесуаром серед автомобілістів. На вулицях ми можемо почути гучне звучання музики з машини, яке видається за допомогою такої акустики. На сайті https://splaudio.com.ua/ представлений широкий асортимент автоакустики, завдяки якій кожен зможе насолоджуватися улюбленою музикою в своєму автомобілі.

Особливості автомобільної акустики

Сабвуфер-це колонка, яка дозволяє перетворювати низькі частоти звукових хвиль. Він не виступає самостійним акустичним пристроєм, а вважається тільки доповненням до стереосистем. Завдяки насиченому басу, який відтворює пристрій, звукові ефекти стають більш реалістичними.
Важливою особливістю конструкції сабвуфера є акустичне оформлення, в якому працює його динамік. Бувають три основні типи акустичного оформлення: закрите, пасивний випромінювач і фазоінвертор. Для роботи з музичним матеріалом краще підходять перші дві конструкції, оскільки вони забезпечують більш точний музичний бас.
При виборі сабвуфера постарайтеся керуватися наступними факторами:

  • Фінансові можливості. Принцип "чим дорожче - тим краще" працює, так як кошти, вкладені виробником в матеріали і технології, окупляться хорошим звуком.
  • Площа приміщення і місце установки. Ось цих фактор можна вибирати потужність сабвуфера: чим вона вище, тим краще буде передаватися звук.
  • Діапазон видаваних частот. Можна керуватися наступним правилом: чим нижче межа частотного діапазону і чим вже сам діапазон, тим якісніші баси можна отримати. На верхню межу можна не звертати увагу, тільки при підрахунку ширини діапазону.
  • Наявність регуляторів. До основних і необхідних відносяться: рівень (Level), Частота зрізу (Frequence) і Фаза (Phase).

Тільки якщо зробити правильний вибір сабвуфера, встановив його в машину в повній відповідності з інструкціями і правилами, вдасться домогтися бажаного результату.

Переваги автомобільної акустики

Сабвуфер або просто саб є невід'ємним компонентом автомобільної аудіосистеми для тих, хто любить якісне звучання улюблених композицій. Він має безліч переваг:
* високий ККД,
* ідеальне звучання,
* захист Динаміка від зовнішніх впливів
* прийнятна вартість, яка робить їх доступними для кожного,
* достаток вибору моделей для різного призначення.
Існує досить широке розмаїття моделей сабвуферів, які відрізняються в плані конструкцій і виконання. Щоб підібрати собі оптимальний варіант пристрою, слід вивчити пропоновані девайси, вивчити їх особливості і зробити відповідні висновки. Установку краще довіряти проф