Різні типи вікон є одними з елементів, які можна знайти практично в кожному будинку, як житловому, так і громадському. Їх мета - забезпечити багато світла у кімнатах, а також можливість спостерігати за навколишнім середовищем, тому варто дізнатись якомога більше інформації про них.

Типи вікон

На ринку існує безліч типів вікон, які класифікуються кількома способами, перший з яких - класифікація в залежності від матеріалу, використовуваного для виробництва, і тут можна виділити:

1. Пластикові вікна (ПВХ)
Це вікна, які зроблені з пластику, такого як полівінілхлорид, який є популярним матеріалом – тобто ПВХ. Вікна цього типу відрізняються дуже гарною теплоізоляцією, тому їх дуже часто використовують з економічних причин. Їх конструкція заснована на кількох камерах й вони не вимагають особливого догляду, за винятком, звичайно, періодичного миття. На сайті компанії
https://winmart.com.ua представлений багатий вибір якісних пластикових вікон від провідних виробників галузі.

2. Дерев'яні вікна
Як випливає з назви, це вікна з різних порід дерева, які склеюються шарами, потім покриваються лаком та фарбою, щоб вони були стійкі до впливу різних температур та вологості й не деформувалися. Однак варто пам'ятати, що вікна цього типу вимагають постійного догляду для збереження їх візуальних властивостей та міцності. Ще один важливий фактор дерев'яних вікон – це ціна, яка на порядок вища ніж у вікон з ПВХ.

3. Алюмінієві вікна
Це рішення для людей, яким потрібні вікна великого розміру через їх стійкість до деформації, а також впливу різних зовнішніх факторів, таких як корозія, викликана надмірною вологістю. Вікна цього типу можна фарбувати практично в будь-який колір та вони не потребують будь-якого догляду.

Друге поділяння вікон залежить від місця, де вони встановлені, і серед них можна виділити наступні:

1. Фасадні вікна
Це найвідоміші вікна на фасаді того чи іншого будинку.

2. Балконні вікна та блоки
Це великі вікна (у вигляді дверей), що відокремлюють ваш балкон або терасу від будівлі й дозволяють вам потрапити назовні.

3. Мансардні вікна
Ці типи вікон встановлюються на горищах для того, щоб, наприклад, використовувати цей інтер'єр в якості додаткового приміщення.

Інші класифікації стосуються методу відкриття даного вікна, де ви можете розрізняти, наприклад, похилі або розсувні вікна, а також за їх формою та розміром.