Багато компаній використовують офісні приміщення, які часто досягають сотень квадратних метрів. У таких місцях створюються умови, які підходять для роботи співробітників та надання послуг клієнтам компанії. Деякі компанії вирішують купувати офісні приміщення, а інші - орендувати. Коли окупається таке рішення?

Як працює оренда офісу

Оренда офісних приміщень заснована на щомісячній платі, яка залежить від багатьох факторів. Це хороший варіант для малих та середніх компаній, які не хочуть витрачати тисячі гривень на те, щоб стати власником офісу. Якщо вас зацікавила оренда офісу в бізнес центрі Львів, зверніться до компанії The Office Business Center, яка має 2 будівлі, в яких здійснює здачу офісів під комерційне використання.

Оренда офісних приміщень може приймати різні форми. Найчастіше приміщення орендується на тривалий термін, що дозволяє мінімізувати витрати, пов'язані з переїздом компанії. Використання оренди дозволяє підтримувати фіксовану орендну плату протягом усього терміну служби будівлі, що є безпечним варіантом для компаній з невеликим бюджетом.

Коли вигідна оренда офісного приміщення:

  • оренда офісних приміщень - також хороший варіант для компаній, які тільки починають свій бізнес. Закриття підприємства не тягне за собою необхідність продажу купленого приміщення. Досить дочекатися закінчення оренди або розірвати її. Оренда - це надзвичайно гнучке рішення, яке відповідає смакам власників бізнесу, які хочуть працювати на своїх умовах, адаптуючись до вимог ринку;
  • таким чином можна заощадити гроші й витратити їх на подальші інвестиції в компанію - від покупки нового обладнання, поліпшення застосовуваних рішень до зміни маркетингової стратегії. Часто покупка офісу пов'язана з витратами до декількох сотень тисяч гривень. Варто спочатку вкласти ті ж гроші в розробку, а вже потім замислюватися про покупку офісу. Тому перші кілька років оренда набагато вигідніше;
  • бути власником офісу вимагає дотримання багатьох нормативних вимог, в тому числі закону про пожежі й будівництво, тому це також набагато більш обтяжливе рішення для самого підприємця. Довірити всі формальності компанії, яка здає офіс, виявляється зручніше. Після цього орендар може повністю зосередитися на роботі своєї компанії, не витрачаючи час на вирішення питань, пов'язаних з будівлею. Це включає як планування нових бізнес-стратегій, так і виділення коштів для подальших інвестицій. Всі формальності, пов'язані з адаптацією будівлі до чинного законодавства, несе власник будівлі.