Життя - це стрімкий рух вперед. І так хочеться закарбувати всі яскраві моменти не тільки у своїй пам'яті, але й на чому-небудь більш надійному, що з роками точно не зіпсується, а буде радувати та дарувати безліч чудових емоцій, поряд з ностальгією. Для того, щоб зберегти на століття такі моменти людство й винайшло мистецтво фотографії, яке, з моменту свого народження, ніколи не припиняло свій розвиток та до цього дня дозволяє зберігати частинки не тільки вашого особистого життя, а й історію світу.

Один зі способів максимально зберегти всі приємні моменти в житті - це, так званий, друк на полотні. Компанія Eco Fabrica надає послуги з художньої обробки фото та подальшого друку його на полотні. На сайті https://ecofabrica.com.ua/ua/holst/ можна замовити друк фото або картини будь-якого розміру. Фахівці, які займаються цією справою, розуміють, що друк фото на полотні допомагає зберегти спогади, тому роблять свою роботу на найвищому рівні з використанням сучасного обладнання.

Друк фото на полотні - правильний вибір для зберігання позитивних моментів життя

Друк на полотні - це поки що досить рідкісна методика. Однак, в останні роки, вона дуже стрімко набирає популярність. А все тому, що друк на полотні має ряд переваг перед фотопапером. Такий спосіб зберігання фото використовується в музеях. Полотно та потрібні чорнила, за словами виробників, гарантують довговічність, мінімум на сто років.

Структура полотна специфічна, вона дозволить на вигляд просту фотографію перетворити в написану картину. Крім того, бічні торці, створять тривимірний ефект та зроблять фото більш живим. Обрамлення такого твору також просте, потрібно лише натягнути полотно на підрамник. У порівнянні з фото на папері, репродукція на полотні не потребує додаткового захисту від впливу зовнішнього середовища.

Фотозони та банери для святкових фотосесій

Фотозона на дитячий день народження занурює винуватця торжества та його друзів у чарівну атмосферу свята. Для дітлахів зовсім не важливо, чи запросили їх на піратський корабель, замок принцеси, або взяти участь у порятунку світу разом з супергероями. Фотозона надає атмосфері свята чарівності та змушує повірити у казку. Тут https://ecofabrica.com.ua/ua/fotozony/detskie/ можна замовити різноманітні дитячі фотозони, які порадують вашого малюка.

Не лише діти люблять веселитися. Дорослі теж не відмовляться від яскравої фотосесії. Кожен ювіляр захоче мати спогади на пам'ять. Щоб зробити яскраві незабутні фотографії, використовується спеціальна фотозона на ювілей https://ecofabrica.com.ua/ua/fotozony/na-yubilej/. Вона, без сумніву, стане найголовнішим місцем на торжестві, яке оцінять всі гості та запам'ятають свято на довго.