Для виробництва металочерепиці повинна використовуватися тільки високоякісна сталь. Смугова сталь повинна мати задану межу міцності і постійну товщину по всій довжині полотна. Товщина сталі повинна бути не менше 0.5 мм, тому що при профілізації тоншого листа (0.4 мм і менше), особливо при недотриманні технології в місцях вигину сталь може стати ще більш тонкої. Це не помітно на листах металочерепиці, але обов'язково позначиться в процесі її монтажу і експлуатації готового виробу.

Вигідно придбати металочерепицю ви можете в інтернет магазині Дах Центр Івано-Франківськ вже зараз!         

Для металочерепиці застосовується, як правило, оцинкована сталь, причому процес оцинковки повинен бути виконаний методом гарячого гальванізації. При цьому товщина цинкового шару повинна бути не менше 275 г/м2, що дозволяє уникнути швидкого виникнення корозії сталі.

Це особливо важливо, перш за все, для обрізаних країв, де оголюється сталева серцевина і починається корозія, яка потім поширюється на поверхню аркуша. Гаряча ж гальванізація забезпечує стійкий захист обрізаних країв, тому що іони цинку знаходяться у вільному русі і створюють захисний шар на зрізі.

Наступним етапом в технології виробництва є обробка і хімічна зачистка оцинкованої сталі, яка також повинна бути виконана надзвичайно якісно, ​​інакше грунтовка, що наноситься зверху, буде відшаровуватися.

Грунтовка повинна закріплюватися випалюванням в печі для того, щоб служити хорошою основою для другого, зовнішнього шару - полімерного покриття. Цей шар також повинен бути підданий випалу в печі для забезпечення високої якості виробу протягом тривалого часу і в різних умовах експлуатації.

На всіх етапах виробництва повинен здійснюватися контроль якості, а готовий виріб піддаватися випробуванням. Стабільна якість металочерепиці підтверджується випробуваннями, проведеними виробником протягом тривалого часу і гарантованими зобов'язаннями фірми.

Геометрія товщина і технічні характеристики металочерепиці повинні відповідати замовленню. При виробництві металочерепиці допускаються незначні відхилення від заданих геометричних розмірів але вони не повинні перевищувати розумних меж. Металочерепицю з неправильною формою хвилі важко монтувати. Порушення геометрії також може призводити до порушення герметичності покрівельного покриття і появи протікання.