При покупці нової квартири або будинку, найчастіше ремонт доводиться робити з нуля. Особливо гострим питанням є придбання меблів, зокрема кухні. Напевно, кожен, хто пройшов етап покупки нового житла, задавався питанням, що краще: придбати кухню на замовлення або вибрати готовий варіант? Які є позитивні і негативні моменти при замовленні кухні за індивідуальними розмірами і при покупці готового варіанту?

Цікавить кухня на замовлення у львові ціни? У такому разі вам варто ознайомитися з пропозицією  компанії gv-kuhni.com.ua! Пропонуємо ознайомитесь с перевагами замовлення кухні саме в цієї компанії:

  • Компанія робить кухні під замовлення.
  • Власне виробництво.
  • Матеріал, який використовується: МДФ, ДСП.
  • Фасади: шпоновані, фарбован, плівкові, акрилові.
  • Бренди фасадів: васади Cleaf, AGT, Niemann.
  • Стилі кухонь які робимо: сучасний стиль, прованс, класика, прямі, кутові.

Магазини фізично знаходяться: м. Львів (пр-т Червоної Калини, 77  «Світ меблів» ), м. Червоноград (вул. Сокальська 10, «Світ меблів» ), м. Нововолинськ (бул. Шевченка, 21), смт. Жвирка (вул. 1-го Травня, 1). Телефон: +38 067 177 3913.

Чому варто робити кухню на замовлення, а не купувати готовий варіант?

Готові кухні, виглядають красиво лише тільки в виставкових залах. На ділі, коли готовий екземпляр привезуть вам додому, може послідувати низка розчарувань. Найголовніше розчарування - невідповідність розмірів, виміряних вами, з готовим виробом. Другий момент - це дефекти обробки, які полягають в нерівності стін, стель, підлоги. Третій момент - виступаючі ніші (якщо, звичайно, такі є), куди просто не трапиться нагода вписати верхні шафи.

У готових кухнях, як правило, використовуються бюджетні матеріали, як самого виробу - корпусу і фасадів, так і фурнітури. Економлячи на матеріалах, виробник робить більш низьку ціну на готовий виріб, що не може не привернути, але з іншого боку, це є дуже великою проблемою, так як кухні, виготовлені з дешевих матеріалів, мають дуже маленький термін служби.

Позитивні моменти кухні на замовлення за індивідуальними розмірами

При замовленні кухні, ви можете не боятися, що через пару років, вона почне розбухати або розвалюватися, оскільки при її виготовленні буде використовуватися тільки найкраща і якісна сировина, перевірена роками і маюча різні сертифікати якості. Так само явною перевагою є і використання високоякісної фурнітури, на яку сам виробник дає гарантію від 5 до 20 років, що не може не радувати.