Продукція металургії - це всі елементи, що є результатом виплавки і обробки сталі та інших металів та їх сплавів. Багато видів металургійних виробів різного призначення виробляються на металургійних та сталеливарних заводах. Існують також різні шляхи їх формування. Дізнайтеся більше про металургійні вироби, про їх застосування та виробничий процес.

Що таке сталеві вироби?

Металургійні вироби виготовляються з металів та їх сплавів, таких як сталь, залізо, алюміній, цинк та свинець. Різні форми можуть бути надані їм за допомогою різних виробничих процесів. Таким чином, металургійні вироби в першу чергу це:

  • сталеві листи (чорні та оцинковані, холоднокатані та гарячекатані, сталеві смуги тощо),
  • труби (зварені та безшовні труби безшовні холоднодеформовані, різних розмірів та форм),
  • арматурні прутки з різними параметрами,
  • секції (Т-подібні, І-профілі, плоскі прутки, кути, швелери тощо),
  • профілі з різними перерізами,
  • дроти.

Вищезазначені вироби виробляють металургійні комбінати та металургійні підприємства. Спеціалізовані компанії також займаються продажами оптом чи в роздріб.

Виробництво сталевих виробів

Виробництво елементів зі сталі та інших металів здійснюється різними методами. Одним з них є холодна або гаряча прокатка, в якій використовуються спеціальні машини прокатних станів. Часто сталь частіше відливають у відповідних формах, а після затвердіння прокатують. Цей метод дозволяє отримати довгі елементи, такі як бруски різної форми, безшовні труби, листи або сталеві смуги.

Продукція металургії також може бути виготовлена із застосуванням креслярських верстатів. Завдяки їм вдається зменшити поперечний переріз та розширити форму елемента. У цьому процесі вироби стають міцнішими та отримують гладку поверхню завдяки затвердінню поверхні елемента. Цей спосіб добре працює при виробництві прутків, плоских прутків, труб або проводів.

Застосування сталевих виробів

Сталеві та металеві елементи завдяки своєму широкому асортименту також дуже універсальні. Одержувачами металургійної продукції є насамперед різні галузі промисловості, зокрема будівництво. Сталеві елементи використовуються при будівництві більшості будівель. Широко застосовуються арматурні прутки, сталеві сітки та листи.

У промисловості сталеві елементи використовують для виготовлення деталей машин. Вони також піддаються подальшій обробці. Кузови автомобілів також виготовляються з листового металу.