Економічна криза, викликана епідемією, позначилася на цінах. Якщо від деяких речей можна відмовитися, то відмова від якісного харчування може призвести до проблем зі здоров'ям. Раціон повинен бути повноцінним і різноманітним. Але що робити, якщо грошей на хорошу їжу не вистачає? Завжди знайдеться рішення!

Робіть заготовки самостійно

Прийшов час відмовитися від покупних вареників і пельменів. Не потрібно також використовувати фабричні соуси. Самостійно вдасться приготувати також гірчицю, майонез, макарони, печиво і ще багато чого. Витратитися доведеться лише на хороший холодильник з морозильною камерою, але таке потрібне придбання дуже швидко окупиться.

У магазин — тільки ситим!

Велика кількість грошей в продуктових магазинах йде на спонтанні покупки. Тому заздалегідь варто складати список всього необхідного і не набирати продукти про запас. Категорично не можна ходити за покупками на голодний шлунок. По можливості дітей також варто залишити вдома. Інакше незапланированных покупок точно уникнути не вийде.

Не забувайте про дисконтні картки

Накопичувальні картки дозволяють не тільки зберігати дрібні гроші, але і купувати багато продуктів зі знижками. Своїм клієнтам супермаркети пропонують вигідні пропозиції, регулярно повідомляють про акції. Рекомендується вибрати один магазин і робити покупки з використанням дисконтної картки переважно в ньому. За місяць вдасться непогано заощадити.

Купуйте оптом

Продукти, які не псуються, варто купувати оптом. Літр соняшникової олії обійдеться дешевше, якщо купити відразу 5-літрову пляшку. Те ж стосується борошна, цукру, рису, гречки та інших круп.

Готуйте кожен день

Приготування страв на кілька днів — не найправильніше рішення. До самого кінця супи і гарніри доїдають рідко. А чим більше відходів, тим більше грошей витрачатися даремно. Якщо ж готувати нові страви кожен день, вдасться не тільки зекономити, а й урізноманітнити раціон. Тим більше, що з сучасною побутовою технікою часу на приготування їжі може витрачатися небагато.